Jump to content

JanoB

Forumowicze
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Jeśli chodzi o samo google to nie zauważyęłm, rożnicy. Ja na nieresponsywnej stronie korzystam z WPSmart mobile co wystarcza, żeby mieć w serpach info: na komórki. Analizy typu PageSpeed Insights też dobrze przechodzi.
 2. Również mam ten problem, odkąd stosuje inny (chociaż wygodny) programik do kompresji grafik. Wcześniej korzystałem z ACDsee i pamiętam, że o wiele lepiej sobie radził niż reszta darmówek razem wziętych. Przetestuj sobie w wersji trial, powinienieś odczuć róznicę.
 3. Nie ma. Wcześniej można było znaleźć bez żadnego problemu. Teraz nie daje rady. A nawet jakby się udało, to czy nie powinno być dostępnę na więszkość ważnych fraz, takich jak nazwa witryny itp?
 4. Tak się jeszcze zastanawiam nad jednym motywem. Korzystam zarówno jako wydawca oraz pozycjoner (agencja). Na innym koncie pozycjonera próbuję odnaleźć serwis, w którym jestem wydawcą. Niestety, nie ma go w wynikach, po jakich kryteriach bym nie wyszukiwał. Przez pewien krótki okres, zauważyłem, że serwis się wyświetlał w tychże wynikach, i mozna powiedzieć, że były to tłuste czasy, ale od ostatniego czasu znowu brak serwisu, a pozyskiwanie nowych linków, bardzo, bardzo wolne. Niestety nie otrzymałem żadnej logicznej odpowiedzi od seopilota na ten temat, i już nawet nie próbuje dopytywać bo za
 5. Czy też zauważyliście poważne spadki na stronie wydawcy? U mnie w ostatnich zdań zrezygnowała większość kupujących linki, a do tej pory wyglądało to w miarę stabilnie. Dodam, że sama strona ma się dobrze.
 6. Raczej trudno abyś był wysoko w wynikach bo z tego co piszesz, to publikujesz kopiowane treści. Przydałoby się coś unikalnego, no i trochę więcej wiedzy w temacie SEO też by nie zaszkodziło, chociaż widzę podstawy już są
 7. @Xann jeśli linki pochodzą ze spamu, (jak w tym przypadku) to tak. Jeśli są to linki z jakościowych domen to nie. Jak wiemy, Google lepiej lub gorzej potrafi to przeanalizować. A jeśli nie tym, to czym jest w takim razie depozycjonowanie? @bielu - nie wiem czy skumałem Twoją wypowiedź, ale jeśli tak to wątpię, że akurat w tym samym czasie kilka dużych księgarni postanowiła linkować spamem głównie strony, które nie istnieją (404). p.s pierwszy strzał - 3 miesiące przed świetami, drugi - 3 miesiące przed sezonem podręcznikowym ... daje do myslenia
 8. Przeglądając profil linków kilku większych księgarni internetowych natrafiłem na takie oto przyrosty linków w ostatnim czasie (głownie spam). Oto przykłady: https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/?target=www.gandalf.com.pl%2F https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/?target=merlin.pl https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/?target=ksiegarnia.pwn.pl%2F https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/?target=empik.com Temat ciekawy, zwłaszcza, że takie przyrosty powodują filtra w G i duże straty $. Teoria, że dużych (pow. PR5, domeny > 6 lat)
 9. Jest taka wtyczka, co prawda nie korzystałem ale mogę polecić: http://wordpress.org/plugins/duplicator/
 10. Niestety, dość często się to zdarza. Ale wystarczy zrobić kopie przed aktualizacją.
 11. Chciałbym dodać do podstrony produktowej dodatkowy blok tekstu, z tym że chciałbym aby treśćnie była ona indeksowana w Google. Java, googleoff: index? Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie?
 12. W przypadku "mniej zaufanych nadawców" nie używałbym opcji rezygnacji, gdyż jest to sygnał dla spamera, że poczta jest użytkowana.
 13. Dlatego jest tak jak piszesz - najlepszym rozwiązaniem jest wordpress.Jeśli joomla i drupal Ci nie odpowiadają to nic lepszego już nie znajdziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy