Skocz do zawartości

The Blackhat Challenge 2013 - konkurs black SEO, główna nagroda: Porshe 911 Carrera S!


morgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pierwsza runda zostala zakonczona a oto wyniki:

ALIAS POSITION POINTS

rafi 1 448

gg 2 130

kbg 3 117

pozycjo 4 114

domin 5 73

tttester 6 62

Dino 7 61

Tobi2 8 58

TfNb 9 29

lechiffre 10 25

Escondido 11 6

W sumie pozycje w konkursie mialo wiecej osob (sprawdzane bylyo top100) ale punktowane do drugiej rundy byly tylko wyniki z top 20. Osoby ktore zakwalifikowaly sie do kolejnej rundy (czyli te wymienione w tabeli) powinny otrzymac powiadomienia mailem i dostac dostep do nowej sekcji na stronie, z wynikami drugiej rundy.

Gratulacje dla uzytkownika podpisujacego sie jako 'rafi' - na poczatku toczyl wyrownana walke z uzytkownikiem 'gg' przeskakujac sie wzajemnie, ale jak widac nie zamierzal zostawic koncowego wyniku przypadkowi i pobil konkurencje imponujaca iloscia punktow.

Jaka fraza i kraj jest atakowana w drugiej rundzie podac juz nie moge, ale co jakis czas wrzuce info jak wyglada walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ konkurs jest konkursem blackhat a frazy będą rzeczywiste (nie wymyślone na potrzeby konkursu) żadna firma która w jakimkolwiek stopniu jest zależna od Google oficjalnie się pod tym nie podpisze. Na potrzeby konkursu została użyta firma z półki: Harrington Media Limited, zarejestrowana na Wyspach Dziewiczych.

Do osób które węsza spisek na każdym kroku:

1. Co miało by być celem takiego 'oszustwa'?

2. Co ja miał bym dzięki temu zystać?

Bardzo dobry pomysł na "konkurs"! Praktycznie wszyscy, którzy zakwalifikowali się do rundy finałowej to Polacy.Na każdym innym forum niż PIO odrazu zostaliście wyśmiani. Nie ma w tym nic dziwnego, bo tam ludzie mają MÓZG. Polacy zaufali "firme", która nie istnieje w ciemno i teraz w rundzie finałowej nabijają konto affilacyjne "niewiadomo kogo".Aż smiać mi się chce jak polacy potrafią być naiwni... Btw. Jak ktoś jakimś cudem osiągnie pułap i nie zostanie uszukany przez tą nieistniejącą firmę to ja dodaje odemnie willę z 2 basenami i mnie jako wafla do końca mojego żywota.Niestety nie mogę powiedzieć kim jestem, bo to przecież konkurs BHS a tutaj niiiikt nikogo nie zna....

1 odp: Morgi celem waszego oszustwa jest nabicie waszego konta affilacyjnego w rundzie finałowej.

2 odp: Kase, którą ci naiwniacy nabiją wam na waszym koncie affilacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę powiedzieć kim jestem

Niezły Joke :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan SEO, to nie żart, to ironia skierowana w stronę wcześniejszych postów, z których wynika, że tak naprawdę nie wiadomo, kto organizuje konkurs (nie chce się ujawnić).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca zostanie wyłoniony tylko i wyłącznie wtedy gdy przynajmniej jedna osoba uzyska minimum 45 punktów w rundzie finałowej (wg tabeli punktówej Rundy Finałowej, gdzie punkty przyznawane będą jedynie za top 3 - w porównaniu do Rundy Pierwszej gdzie punktujemy już za top 20).

Nadal wiele rozbieżności ;)

BTW, obserwuję z boku, jedna domena ładnie punktuje, techniki się nie zmieniły, moce przerobowe rosną ale TOP1 będzie ciężki do zrobienia, robię ten temat od dłuższego czasu, także życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli zmienic tresc bo punktowane jest top 5 a nie 3 (co i tak nie zmienia faktu, ze latwo nie jest). Osoba o ktorej mowisz daje niezle rade. Jesli utrzyma obecna pozycje to zdobedzie wymagane minimum w 20 dni.

@niezlyjoke: nabijaja SWOJE konta afiliacyjne. Kasa przez nich zarobiona pozostaje ich wlasnoscia i beda mogli ja wyplacic wiec mijasz sie z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności