Skocz do zawartości

tworzenie stron www, projektowanie stron


Stwor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O ja pier....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania co do współpracy to ma niezłe, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Musi mieć bardzo dużo chętnych skoro sobie wybiera klientów :)

"Za grę to biorę półtora, aczkolwiek to jest dużo pracy i za bardzo za tyle mi się nie chcę więc ucieszyłbym się z trzech" :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież za 1,5k to nie ma co nawet telefonu odbierać, człowiek z taką wiedzą i certyfikatami powinien się cenić!

11.png

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest za|ebany robotą po uszy..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cele firmy na najbliższe 3 lata:
  • zbudować dobrą pozycję w internecie
  • osiągnąć stan rozpoznawania marki na terenie woj. Lubelskiego
  • stworzyć co najmniej 1 dobrą grę komputerową
  • zatrudnić 1 pracownika na stałe
  • otrzymywać dobre dochody z działalności

Cele firmy na najbliższe 12 lat:

  • zdobyć pozycję lidera w branży
  • otrzymywać bardzo dobre dochody z działalności
  • zatrudniać co najmniej 2 osoby na stałe
  • stworzyć wiele gier komputerowych, co najmniej 6
  • być najlepszą firmą tego typu na terenie woj. Lubelskiego
  • posiadać tak dużo pieniędzy, aby można było część przeznaczać na cele charytatywne

też dobre!

A widzieliście "portfolio" na digarcie?

https://www.digart.pl/praca/7370999/serwis_ogloszen_.html#.UY0KuqJShCB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadać tak dużo pieniędzy, aby można było część przeznaczać na cele charytatywne

Wymiękam, no sorry, ale kurde ludzi powinni brać na przymusowe badania psychiatryczne po ich wypowiedziach w sieci.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twierdzagier.pl/o-firmie/

"Przeczytasz informacje o naszej firmie i dowiesz się na temat naszej działalności. Poczujesz do nas ogromny szacunek i na pewno będziesz chciał skorzystać z naszych usług."

https://twierdzagier.pl/cennik/

"Przeczytanie tej oferty uświadomi Ci jak bardzo wspaniały jest Łukasz Grodzki."

:hahaha:

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności