Jump to content

Google webmasters tool

Recommended Posts

Witam, korzystam z tego narzędzia już dłuższy czas jednak przytrafiło mi się to pierwszy raz, mianowicie od 4 dni nie uaktualnia informacji dotyczących wyświetlenia mojej strony oraz kliknięć. Jest jakis sposób aby to uaktualnić ? Przez kilka dni wyświetlało i tak jakby się zacięło

Rzetelny oraz terminowy copywriter dostępny tutaj:

Jak masz podłączone GWT do Analytics to w sekcji Źródła odwiedzin > SEO > Zapytania.

Edit: Zapomniałem sprawdzić. Niestety te dane też nie są odświeżone od 3.03.

Pozdrawiam

M.

Edited by malec
  • 4 months later...

Ja zadam pytanie trochę z innej beczki.

Dokładnie miesiąc temu dodałem stronę do google webmasters, od tego czasu była delikatnie pozycjonowana przez addera, dodatkowo dodałem link do niej prowadzący z zakładki portfolio na mojej stronie i do dzisiaj w zakładce "linki do twojej witryny" mam "brak danych", a po wpisaniu adresu strony w wyszukiwarce google dostaję wyniki z linkami z innych stron, więc są zaindeksowane. Czy to normalne, że przez 30 dni google nie raczyło odświeżyć statystyk nowej strony?

Normalne, tam opóźnienie jest czasem ogromne, np. ja mam tam pokazane linki, które już od ponad roku nie mam. Pomijam, że ostatnio sporo osób ma błąd, że nie pokazuje w ogóle linków i od kilku miesięcy "starają" się to naprawić, ale jakoś nieskutecznie.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

Ok, dzięki za info, bo zaczęło mnie to martwić, że śmieciowe zaplecze seo szybciej się rozwinęło w statystykach google po tygodniu niż serwis po miesiącu, ale z drugiej strony kilka tysięcy artykułów chcąc nie chcąc jest lepszym contentem niż pusty serwis, bez użytkowników, którego właścicielka postanowiła nie dodawać osobiście ogłoszeń...

Proponuję usunąć stronę z GTW i będzie po problemie..

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Generuje normalnie. Można załapać się na wpis w promocji, który jest wyświetlany na każdej podstronie przykładowo przez miesiąc.

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Kliknij w daną domenę i dostaniesz zbiór wszystkich linków - katalog może być słabo zoptymalizowany, i możesz mieć link na stronie każdej kategorii, na stronie porządku alfabetycznego, na stronie pojedyńczego wpisu, i bóg wie gdzie jeszcze.