Jump to content

malec

Forumowicze
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,242 profile views
 1. W swoich artykułach i zasadach programu dalej jest następującą informację: Od jakiegoś czasu wyświetlają się cztery jednostki jeżeli tyle miałeś w kodzie. Kiedyś wyświetlały się tylko trzy. Spekuluje, że coś testują. Serdecznie Pozdrawiam,
 2. Tutaj znajdziesz zestawienie najdroższych słów kluczowych w AdWords http://www.wordstream.com/articles/most-expensive-keywords. Ponumerowane ;-). Daje to jako takie pojęcie o najlepszych tematykach w AdSense. Serdecznie Pozdrawiam
 3. Może Office 365 ? Alternatywnie Google Docs. Serdecznie pozdrawiam, M.
 4. W linku z pierwszego postu masz praktycznie wszystko co jest ci potrzebne żeby zacząć. Praktyka to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić w tej kwestii więc radzę zarejestrować się w AdSense i dodać jednostki na stronę . Jeżeli chcesz coś więcej poczytać w temacie to polecam: (najważniejsze to zacząć) http://zarabianie-na-blogu.pl/ (Blog Lisa, który odpowiedział w pierwszym poście) http://adsense.shpyo.net/ http://www.forum.optymalizacja.com/forum/29-google-adsense/ Serdecznie Pozdrawiam, M.
 5. Uzupełniając wypowiedź poprzednika zobacz Akademię AdSense. Krok po kroku zapoznasz się z AdSense. Pierwsza złotówka bardzo motywuje. Link: https://support.google.com/adsense#topic=3373519 Serdecznie Pozdrawiam, M.
 6. Na to wygląda. Podobne wiadomości dostali wydawcy na całym świecie. Więcej na forum GA: https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/adsense/ECHnm9Qf93U%5B101-125%5D Serdecznie Pozdrawiam, M.
 7. Pomysł niezły gorzej z realizacją i nie mam na myśli wyglądu bo kwestie gustu są bardzo indywidualne . Brakuje konsekwencji w działaniu. Ostatni wpis 14 Grudnia. W sieci jest tak dużo przydatnych stron i narzędzi, że mógłbyś spokojnie 1-2 posty dziennie publikować. Moja rada: siadaj do klawiatury i zacznij pisać Serdecznie Pozdrawiam, M.
 8. https://support.google.com/adsense/answer/9713?hl=pl https://support.google.com/adsense/answer/2489984?hl=pl (informacja w powyższym linku dotyczy przelewów WU ale mniej wicej wygląda to tak samo w przypadku przelewów. Google przelicza eur na pln.) Mam nadzieję, że powyższe odpowiadają na twoje pytania Serdecznie Pozdrawiam, M.
 9. Powinieneś zadać sobie najpierw pytanie jak oba serwisy zbierają dane. Google Analytics zbiera dane o ruchu przy pomocy kodu JS, który właściciel strony musi umieścić na każdej podstronie, na której ruch chce śledzić. Nie ma kodu = nie ma żadnych danych. Alexa zbiera dane na dwa sposoby: 1) przy pomocy toolbara, który instalują użytkownicy 2) albo przy pomocy kodu, który instalują właściciele strony w podobny sposób jak w przypadku GA. W pierwszym przypadku dane są oszacowane i bardzo niedokładne. Jeżeli 'płatny ruch', który kupiłeś, używa toolbara to większy ruch powinien być również wido
 10. Najprościej: <a href="tel:+1-800-555-5555">Call 1-800-555-5555</a> Dla zainteresowanych głębsza lektura w tym zakresie: http://www.lunametrics.com/blog/2014/01/16/phone-numbers-clickable-trackable-mobile-devices-javascript-google-tag-manager/ Serdecznie Pozdrawiam, M.
 11. http://www.ittechnology.us/kursy/google-adwords/ebook-google-adwords_2.0.pdf http://static.googleusercontent.com/media/books.google.com/pl//googlebooks/pdf/MarketingAndAdvertisingUsingGoogle.pdf Polecam jeszcze centrum pomocy AdWords: https://support.google.com/adwords/?hl=pl&rd=1#topic=3119071 Serdecznie Pozdrawiam M.
 12. Czołem Wojtek! Implementacja kodu reklamy nie jest bardzo skomplikowana. Poziom trudności będzie zależeć od tego w jaki sposób skonstruowany jest twój serwis. Odsyłam do sekcji "Implementacja Kodu" w pomocy AdSense po dokładniejsze wskazówki. https://support.google.com/adsense/answer/6002575?hl=pl&ref_topic=1307438&rd=1 Założyłem, że zarejestrowałeś już konto w AdSense i zostało ono wstępnie zweryfikowane a teraz musisz wstawić jednostki na stronę. Jeżeli nie masz jeszcze konta to będziesz musiał je najpierw założyć. Powodzenia w zarabianiu! M.
 13. Masz rację. Zaglądanie komuś w portfel jest nieeleganckie. Przyjmij moje przeprosiny. Wydaje mi się, że to kwestia podjęcia odpowiedniej decyzji. Zatrudnienie kogoś zwróci się zdecydowanie szybciej niż nauka samemu. Pozdrawiam, M.
 14. Teoretycznie mógłbyś przedstawiać obie liczby tłumacząc potencjalnemu klientowi różnicę między nimi. Myślę, że nie mógłbyś być bardziej uczciwy w tej kwestii Kontrowersje wokół mierzenia popularności danego serwisu to nie tylko problem małych. Jak widać spore serwisy też mają z tym problem: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/spidersweb-czy-antyweb-raport-o-blogach-technologicznych# Serdecznie Pozdrawiam, M.
 15. @SM_admin: wg. mnie to jest projekt czysto komercyjny, na którym, jak wypali, zarobicie bardzo dużo pieniędzy (Sam zostawiłem już u Was całkiem przyzwoitą sumę ;-)) dlatego sugerowałbym zatrudnienie polskiej firmy (jeżeli nie ufasz włochom), która wam ogarnie pozycjonowanie i AdWords we Włoszech. Szukanie 'darmowych' porad na forum jest co najmniej nie na miejscu Dodam (co pewnie już wiecie), że w tej branży bardzo skuteczni są lokalni liderzy (włosi na miejscu) pracujący na prowizji oraz Włosi w Polsce, którzy zaopiekują się przyjezdnymi. Pewnie to już dobrze wiecie. Model jest sprawdzony i
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy