Skocz do zawartości

Tak nagły spadek


michcio19923

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem raptem 2-3 tygodnie temu domenę, dobrze podlinkowana, poprzednio znajdował się na niej wartościowy serwis z dużą ilością materiałów, postawiłem na niej wordpress przekierowałem linki z nieaktywnych podstron na stronę główną. Ku mojemu zdziwieniu, kilka dni temu domena spadła i to nie wygląda na filtr o kilkadziesiąt pozycji a kompletny dramat, była wysoko na kilkudziesięcio milionowe frazy a teraz w żadnej mierze nie ma jej w wynikach, jedyna próba jej odnalezienia to strona.pl wpisanie wówczas się wyświetli wynik. Czy taki spadek może być chwilowy? Zmieniałem często tytuł i opis strony oraz zacząłem powoli materiały dodawać. Nigdy nie miałem czegoś podobnego, jeśli filtr jakakolwiek witryna dostawała to spadała, ale była a wynikach a teraz wygląda to na ban tylko z tą różnicą, że jest w indeksie wciąż, ale na pozycjach żadnych jej nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - nauczcie się, że przechwytki są przez Google rugowane z wyników przez pierwszy okres czasu ... zmieniajac content zawsze są bujanki ... twoje poleciały w dół. Jak postawiłeś spama - to nie wróci .... proste.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michcio,

a jaka jest pewność, że te dobre podlinkowania były naprawdę dobre ? Może strona była już skazana na pożarcie a wprowadzenie Twoich zmian to przypadek.

Z drugiej strony - zrozumiałem, że postawiłeś wordpressa, a na czym wcześniej stała ta strona ?

Czas na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej stał wordpress, odkupiłem zawartość zacząłem ją przywracać i nagle bez żadnych oznak taki spadek, widziałem wiele filtrów, lecz ten mi wygląda jakby naprawdę był bardzo mocny a żadnych działań nie podejmowano, żadnego spamerskiego linku, znikła już 3 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mie chce być złym wróżbitą ale niestety...

Jeden z moich ambitnych serwisów trzy miesiące temu dostał coś właśnie w tym stylu, pr nie stracił, linki na mocnych stronach nic nie znikło, wcześniej przez rok na bardzo mocne frazy serwis stał bez ruchu w topie, żadne pingwiny, zyrafy go nie ruszały i dostał ... żadne zabiegi nie pomogły. Został serwis i pr a ruch na poziomie 40 uu z 4kilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka linków z SWL zapewne po byłym właścicielu spadek m.in.

https://benstidbits.b...01_archive.html

https://www.blogdaeli.../cafe-com-arte/

Jakbyście znaleźli więcej podeślijcie dodam do disavow. Wydaje mi się, że jest w miarę podlinkowana naturalnie a pomimo tego taka sytuacja rozczarowująca. Co byście doradzali?B

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności