Jump to content

Jakie piwo polecacie ?

Recommended Posts

@Herk a jadłeś kotlet z psa? może by Ci posmakował..

Głupio tak wypowiadać się o rzeczach, których się nie zna, nie próbowało..

Dziś na wieczorne testy idzie jakiś wynalazek pt. Itaipava :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

• Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Piszcie do Krzyśka jak coś Szkoda, że porzucił karierę polityczną

Może podejdę do tematu trochę inaczej:

Żadnych tych przemysłowych szczochów , tylko małe browarnie

Posted Images

a ja polecam całkiem odstawić koncernowe piwa i zainteresować się mniejszymi browarami rzemieślniczymi, kontraktowymi itp. np. Pinta, Alebrowar, Pracownia Piwa

dobre są też piwa z Lwówka (polecam Jankesa)

za dobre piwo trzeba zapłacić 5-8 zł za butelkę, ale jak raz spróbujesz i się przekonasz jak może smakować piwo to koncernowych pić nie będziesz chciał, chyba że do grilla :D

• Like 1
  • 1 month later...

Dawno nikt nic nie polecał, więc kontynuuję tradycję ;)

Noteckie niskopasteryzowane z Browaru Czarnków - bardzo dobry bączek :)

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Jak czeskie to: skalak, kozel, primator :) przepyszne piwa :]

A jeśli ktoś lubi smak amerykańskich chmieli: to wszystkie odmiany doctor brew, lwówek jankes, bojan strażackie :)

A pił ktoś z Was Valkirie? Można w żabce kupić, ciekawy smak.

A ze smakowych, tylko i wyłącznie Fortuna wiśniowa :)

Polecam wieczór panieński we Wrocławiu: http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

Profesjonalny kurs wizażu: http://lalabeautyacademy.pl/

Znajomy chwalił tak fortunę mirabelkową, ale jak tego spróbowałem, to mi to smakuje jakimś niedobrym szampanem, nie mój smak. Ja w tym czasie piłem balticę no 7 - jest to piwo o smaku piwa ^^ Albo bardzo fajnie gazowana, na ciepły wieczór nadaje się perfekcyjnie(piłem ją jakoś w sierpniu, także jak widać częstotliwość picia piwa wysoka) ;)

@up większych bzdur dawno nie czytałem - wiesz w ogóle co to cydr..?

Najkrócej mówiąc: Somersby to mieszanka piwa z napojem o smaku jabłka, cydr to napój alkoholowy uzyskiwany z fermentacji soku jabłkowego.

Więc rzeczywiście Somersby to Cydr.. niech mnie wuj..

@mcmagik Może i jest tak napisane na puszce każdego Somersby, ale w rzeczywistości jest to cydr. To jest polski sposób na minimalizację kosztów dystrybucji ;)

Katalog SEO Blurred - Moderowany, darmowy katalog oparty na autorskim skrypcie.