Jump to content

Problem z PayPal - Płatności są w dolarach

Recommended Posts

Mam sklep na OsCommerce i ostatnio wdrożyliśmy płatności w PayPal. I powstał problem:

Wszystkie płatności są przeliczne na dolary!

Pomimo faktu iż w module PayPal zaznaczona jest opcja - Selected Currency - pobiera walutę z poziomu sklepu.

Pomocy czy ktoś wie co zrobić?

Reklamy Ceneo - 20gr za każdy klik + 65% prowizji z usługi Kup na Ceneo.

Jak bym wiedzial jak to wyglada u ciebie to bym powiedzial dokladnie, ale nie wiem. Napisales ze wdrozyles, znaczy ze musi byc klasa w php odpowiedzialna za komunikacje z serwerami paypal i wlasnie w tej klasie(musisz edytowac plik php odpowiedzialny za polaczenie z paypal)

Sirgomo

Wszystko znajduje się w pliku paypal.php...

Znajdziesz go w katalogu - includes/modules/payment/paypal.php

W pliku znajdź linię:

$my_currency = 'USD';

i zmień na:

$my_currency = 'PLN';

Chyba wszystko jest jasne... Zmieniasz trzy literki i moc będzie z Tobą...

• Like 1

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Grumpy
      Witam tworzę sklep na wp w którym produkty, a właściwie sprzedawane usługi nie będą miały stałej ceny. Chciałem żeby wyglądało to w ten sposób, że klient wypełnia formularz, a ja po ocenie kosztów odsyłam mu maila z linkiem do PayU i tutaj pojawia się problem bo PayU nie ma takiej usługi. Wiem, ze PayPal ma taką możliwość ale zależy mi na opcji kredytowej której znowu nie posiada PayPal.
      Pytanie: Czy zna ktoś rozwiązanie które wykorzysta PayU (lub inny system z możliwością kredytowania) i jednocześnie będzie można wysłać klientowi link do płatności na maila?
    • By Osiek
      Witam,
      PayPal upomniał się w końcu o pełną weryfikację konta. Zasłaniają się przepisami unii europejskiej o praniu brudnych pieniędzy. Dają mi nawet spory wachlarz dokumentów, które mogę im przesłać by zweryfikować moje konto jak dowód osobisty, paszport, prawo jazdy oraz muszę im przesłać jakiś dokument potwierdzający mój adres korespondencyjny typu rachunek za prąd, itd. Każdy z Was kto przez to przechodził pewnie wie o co chodzi.
      Znacie jakiś system działający na tych samych zasadach, ale nie wtykający swojego nochala w kwoty, które wędrują przez moje konto? Ewentualnie jakiś inny sposób przyjazny ludziom z USA na przesyłanie pieniędzy do Polski.
      Swoją drogą, wiecie czy istnieje jakaś współpraca pomiędzy PayPalem, a USem?
      Pozdrawiam,
      P.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy