Skocz do zawartości

Indeksacja a przyrost backlinków


saddler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio pozycjonuję pewną stronkę na dość łatwe frazy.

Wrzuciłem ją ręcznie do kilkunastu katalogów (opłaconych multikodem).

Niby większość wpisów jest zaindeksowana, strona weszła w top 20, dzisiaj niestety spadła o kilka oczek w dół.

Natomiast chodzi mi o to że w ahrefs.com pojawia mi się zaledwie jeden backlink...

Nie wiem czy to kwestia dopalenia tych wpisów czy cos...

W sumie nie chce używać scrapeboxa do dopalania bo widze że pare stronek mi też poleciało w dół po ostatniej aktualizacji...

Macie jakieś propozycjie?

Różni się czymś link zaindeksowany przez google, a backlink w ahrefs i innych portalach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno nas interesować to co jest w GWT, sprawdź sobie ostatnie znalezione linki, wyeksportuj do arkusza i sprawdź czy Google wszystkie zauważyło.

Ahrefs pomaga w analizie konkurencji a nie sprawdzania indeksacji.

Do sprawdzania indeksacji BL lepiej już użyć Google Index Checkera https://techformator.pl/sprawdzanie-indeksacji-linkow-w-google-index-checker/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ahrefs i gwt mają mega opóźnienia w tym co pokazują, pokazują też bardzo długo linki w raportach których już dawno nie ma, ahrefs pokazuje za mało a gwt dużo nie prawdziwych informacji.Narzędzia te zupełnie nie nadają się do analizy stron z tego co się z nimi działo w ostatnim miesiącu np. , pomocne jedynie przy ogólnej ocenie strony z okresów które nijak sie mogą mieć do obecnego stanu strony moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się czymś link zaindeksowany przez google, a backlink w ahrefs i innych portalach?
Banalna odpowiedź - źródłem danych :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności