Skocz do zawartości

MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co znaczę serwer wirtualny? bo chyba nie rozumiesz podstawowych rzeczy co znaczę VPS, serwer wirtualny linuksowski i td.

To jest oprogramowanie do Windows, wiec jeśli serwer posiada taki system operacyjny to tak będzie działać.

Napisze jeszcze raz żeby było jasne ( jest to w pierwszym poście) kompleks XseoN będzie działać na każdym systemie operacyjnym ze stajni Windows od XP wzwyż. Mozę to być local, VPS, Dedykowany serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś jeszcze wytłumaczyć jak to jest z uruchamianiem programu na dwóch komputerach?

Sytuacja: instaluje program u siebie w domu, instaluje na stanowisku pracy.

W godzinach 8-16 korzystam w pracy, 16-20 korzystam w domu.

Nigdy nie będzie sytuacji takiej, że na jednej i drugiej maszynie jednocześnie program będzie uruchomiony.

Czy taka sytuacja wchodzi w grę?

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale możesz zainstalować na VPS wtedy możesz się logować skąd chcesz, soft zawsze będzie dostępny i aktywny

cytat z pierwszego postu :

Czy jedna licencja to jedna instalacja? Tak, ale odrębne softy mogą być instalowane na innych lokalizacjach

Chodziło o hosting współdzielony taki w cenie około 50 zł.

expert, mam do ciebie prośbę, nie kupuj to oprogramowanie, jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

expert, mam do ciebie prośbę, nie kupuj to oprogramowanie, jeszcze nie teraz.

@MaxPan: Jedni zaczynają od malucha inni zaczynają od mercedesa, czemu odradzasz soft początkującym? Jeden za spamuje, dostanie filtr i dostanie również lekcję na przyszłość a drugi podejdzie do softu ostrożnie, poczyta i wykorzysta go skutecznie do szeptanki/reklamy. Nie powinieneś wrzucać wszystkich początkujących do jednego "wora".

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o wrzucanie do jednego worka. Po prostu ten soft nie jest dla początkujących i tyle. Jeśli ktoś nie miał styczności z podobnymi softami to szkoda jego czasu i ludzi którym będzie zadawał pytania później. Na początek są łatwiejsze softy.

expert jak chcesz to napisz mi na PW czego aktualnie używasz i do czego to Ci polece coś co będziesz mógł wykorzystać i opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sokal, posiadam już troszkę narzędzi seo. Teraz jest mi potrzebny program do wątkowania po forach z dobrą funkcjonalnością, atrakcyjnej cenie. Akurat XseoN mi odpowiada. Mam demo i tak strasznie nie wygląda. Myślę, że parę dni oglądania tutoriali + ćwiczeń praktycznych i go okiełzam.

P.S. Tylko nie piszcie, że może mam używać polski półautomat Spambot2. Akurat go mam, ale strasznie długo to wszystko schodzi. :)

P.S.S. Jak nie spróbuję ogarniać bardziej zaawansowanych softów, to nigdy się nie nauczę. Wszystko metoda prób i błędów. Wy też się tak przecież uczyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liczne pytania codo forum plan działań taki, w poniedziałek dostane listę od autora email, i na nich założę konta i wszytko zacznie już działać.

jeśli ktoś ma problem z aktywacja proszę do mnie się zgłaszać, aktywacje przeprowadzę ja lub autor.

On nie robimy z tematu śmietnika później nikt tu nic nie znajdzie.

Mam demo i tak strasznie nie wygląda

W ogóle strasznie nie wygląda. Myślę ze dyskusja dalsza niema sensu, chcesz kupić - kupuj, ale później nie pisz na forum posty ze coś tam nie działa, bo jak na razie nie stwierdzono żadnego buga w tej wersji, wiec wszytko ma działać jak nalezę.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób korę maja już aktywowana licencje i piszą do mnie e-maili "czemu licencja nie jest aktywna"?

Wchodzimy w zakładkę Reference>>>>>>About license>>>>> i na dole klikamy Get information about licenses ( co w tłumaczeniu na polski jednoznacznie znaczę Uzyskać informacje o licencji).

Z całym szacunkiem dla polskich użytkowników tego oprogramowania ale takie zgłoszenia "błędów: będą ignorowane, jeśli licencja ma status active.

xseonlicense.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo po co oglądać film z instrukcją instalacji i aktywacji ;)

Przecież można MaxPana pomęczyć :)

taki mały off topic

Skoro ktoś rekomenduje, wprowadza soft to tak jakby bierze na swoje barki i te łatwe i trudne pytania :) i sam film 10 -15 minutowy może nie wyjaśnić wszystkiego "pomijam Ajnsztajnów

seo" lub wzbudzić zwykłe proste albo głupie a może mądre pytanie zależy jak kto uważa dlatego też nie gaście osób co się po prostu pytają i nie wyśmiewajcie się z nich. Bo to tylko wychodzi wasza głupota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddmarcin

To, że ktoś poleca dobry soft, nie zobowiązuje go do załatwiania wszystkich spraw. Nie zapomnij, że suport zapewnia autor softu.

Filmik trwa pół godziny i nie wiem jak można mieć problemy z aktywowaniem licencji po jego obejrzeniu :)

Obsługa, nie jest może łatwa, ale osoby używające innego oprogramowania sobie poradzą.

Nikt tutaj nie ma zamiaru nikogo wyśmiewać, każdy ma prawo zadać pytanie. Jednak czasami warto trochę pomyśleć i skorzystać z dostępnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności