Skocz do zawartości

MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem przedstawiam specjalnie opracowana wersje znanego od lat i bardo popularnego kompleksu programowego z Rosji (zestaw zawiera wiele SEO softów połączonych jak i całkowicie odrębnych). Soft jest dość zaawansowany, wiec nie polecam dla początkujących osób, na pierwszy soft SEO XseoN nie nadaje się, trzeba posiadać przynajmniej podstawowa wiedzę jak takie softy działają, szczególnie parser, poster, generator modów, ale nie trzeba posiadać wiedzy typu PHP, HTML i td. Soft dość przyjazny dla użytkownika.
Od razu chce zaznaczyć nie jest soft w żaden sposób konkurencyjny do xRumera, myślę że przeczytawszy ten temat większość to zrozumie.
Kompleks składa się z następujących softów:
XseoN v 2.0.0.5 ( soft miedzy innymi automatycznie rejestruje konta, edytuje profile, prostuje, edytuje posty na forach z "silnikiem" PHPBB2-3, IPB2-3, SMF1-2, vBulletin3-4 и YABB1-2 )
Link Checker (analizator lików, analizator skryptów, szukanie slow wyrazów w contencie i jeszcze dziesiątaki innych funkcji...stratuje z menu XseoNa)
Checker Proxy ( jeden z chekerów startuje z menu XseoNa, )
Link Parser ( bardzo rozbudowany harvester, obsługuje 4 wyszukiwarki (Google-wszystkie lokalne+ com, Yahho, Yandex, Rambler) nie marnuje zapytania jesli trafia na nie działające proxy, szuka z listy działające, usuwa duplikaty, może działać również z OCR co oszczędza proxy, harwestwoanie przy 128 watkach jednoczesnej !!!, startuje z menu XseoNa - moim zdaniem jeden z najlepszych harvesterow na rynku.
Schedule (startuje z menu XseoNa)

XPCP 1.0.0.8 (całkowicie niezależny program dla harvestowania, testowania, zapisywania proxy, może być instalowany na odrębnej lokalizacji, znajduje darmowe proxy, posida dotkowy 2 skrypty PHP dla testowania anonimowości i wysyłania list z proxy na hosting, obecne wszystkie listy zapisuje tak 128.94.67.28:8080 HTTPS ( gdzie HTTPS typ proxy, może być HTTP lub SOCKS) , taki format wymagany pzrez XseoN, ale juz jest ustawione że w następnym update XPCP będzie możliwość wyłączenia tej opcji).
System uczenia XseoN texcaptcha i zmodyfikowanym forum ( w skrócie oprogramowanie dla "uczenia" XseoN do pracy na zmodyfikowanych forach, nie tylko pytania odpowiedzi w języku Polskim, a rożne rozwijane listy, zaznaczenie poprawnych odpowiedzi,)
 Xtwi - Jest to całkowicie niezależna aplikacja od samego XseoN ale obecnie idzie w pakiecie z Kompleksem Programowym XseoN więcej informacji na temat samego XseoN w tym temacie. Slyzy do pracy z serwisem społecznościowym Twitter.
A teraz pytania odpowiedzi :

Jakie silniki obsługuje? : PHPBB2-3, IPB2-3, SMF1-2, vBulletin3-4 и YABB1-2 ( to ok 70% od ogólnej liczby for), prace nad nowymi silnikami trwają,a dokładnie nad OCRem do nich, bo sam poster banalna rzecz.
Czy posiada własny OCR? Tak posiada bardzo zaawansowany OCR (jest o wiele szybszy i skuteczniejszy od CS, obsługuje captcha których niema w CS), ale w obecnej wersji re-captcha nie lamie, w poprzednich wersjach dość skutecznie to robił ( parę osób z PIO ma ten soft już od dłuższego czasu wiec wie o czym mówię, wiec prawdopodobnie będzie to robić w przyszłych wersjach ale konkretnej daty nie podam.
Czy obsługuje tekst-captcha? Tak, również w języku Polskim
Czy soft jest wielowątkowy? : Tak może działać maksymalnie na 128 watkach jednoczesnej
Czy jest to soft pod Windows? Tak, działa ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi Windows 32/64 na personalne komputery + Windows serwer 32/64 włącznie z Windows XP wzwyż)
Czy można re-captcha odsyłać na zewnętrzny OCR?: Tak
Jaka cena całego pakietu oprogramowania? Obecna wersja dla Polski kosztuje 140 USD
Czy są jakieś opląty abonamentowe? Przy zakupie oprogramowania 1 rok wszystkie update gratis, po roku abonament 5 USD miesięcznie
Czy dostane FV? Nie, Oprogramowanie sprzedaje autor, obywatel Rosji i nie prowadzi działalności gospodarczej.
 

Czy strona www.xeon.pl zostanie przetłumaczona na język Polski? : Tak w najbliższym czasie to zrobię, na razie brak mi czasu.
Jak kupić cały kompleks XseoN ? Wchodzimy

https://www.xseon.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=56

na samym dole w okienku Paypal wpisujemy :  twój@adres.email.na.jaki.bedzie.licenzja.pl .

Cena 140 USD.. 120 USD
jakkupowac.jpg
Kiedy otrzymam licencje? Tak jak i przy zakupie prawie wszystkich softów ze wschodu trzeba odczekać ok 10 dni ( związane to jest z nieco innymi zasadami dziania PayPal na terenie Rosji), ale jeśli posiadasz wiarygodne w mojej ocenie konto na PIO, lub system płatności Yandex i inne RU, mogę załatwić wysyłkę licencji w od 24 do 48h. W tym przypadku po prostu ręczę za ta osobę, i autor wysyła oprogramowanie .Tak jak pisałem wyżej jeśli chcecie szybszej dostać licencje proszę na mój e-mail wysłać Login z PIO i e-mal wpisany w okienku przed zakupem.


Czy dostane jakaś listę na start? Tak, całkiem niezłą listę, gdzie XseoN na swoim OCR zakłada ok 10 000 profili i postuje.
Czy XeoN obsługuje polskie znaki? Tak
Czy XseoN może działać na personalnym komputerze? Tak
Czy jedna licencja to jedna instalacja? Tak, ale odrębne softy mogą być instalowane na innych lokalizacjach
Czy licencje można przenosić na iny komputer, VPS? Tak można samemu to robić, ale maksymalnie 2 razy na 30 dni
Czy soft obsługuje makrosy? Tak posiada bardzo zaawansowany system makrosow
Czy proces instalacji i aktywacji jest łatwy? W mojej ocenie średni stopień
Czy można liczyć na pomoc w instalacji i aktywowaniu? Tak mogę pomoc, jeśli dostane potwierdzenie od autora że oprogramowanie zakupione w taki sposób jak opisałem wyżej i użytkownik będzie mieć konto na www.forum.xseon.pl
Czy soft będzie działać z API ProxyMarket? Tak na moja prośbę taka opcja została dodana, będzie ta opcje jeszcze dopracowywana w dodatkowe funkcje ( Xseon ma bardziej zaawansowany system oznaczenia proxy, dodatkowo koduje swoje listy, ale tak jak pisałem obecna wersja już bez problemu pobiera proxy z proxymarket)...
Czy harwester można wykorzystywać nie tylko do harwestwoania forum? tak, można nim szybko i skutecznie hawestować listy do każdego innego oprogramowania, lub dla innych celów. Jest bardzo i to bardzo szybki, i co jest niespotykane w innych softach, XseoN parser obsługuje poprawne zapytanie do czterech wyszukiwarek.
Po co XseoN Parser przy harwestwoaniu ma możliwości łamania captcha z zewnętrznego OCR? Jest to typowo Rosyjski patent, bardzo uskutecznia to parserowanie, ilość captcha na jeden harwest jest ok 50-100 szt (ok 0,14 USD - ok 0,43 PLN).
Czy można odsprzedać licencje XseoN innej osobie? Nie, autor oprogramowania nagradza banem próby tego zrobienia, przy takiej cenie i cenie abonamentu po roku użytkowania to niema żadnego sensu, moim zdaniem.
Czy na oprogramowaniu mogą pracować pracownicy? Tak pod tym względem autor jest dość elastyczny, ale każda próba złamania oprogramowania, odsprzedania dostępów, kupowania jednej licencji na potrzeby jakiejś zamkniętej grupy, seoforum i td będą nagradzane banem.
Czy mogę sprzedawać błasty z tego oprogramowania? tak, oczywiście
Czy autor będzie aktualizować bazę forum ta co dostałem w gratisie po zakupie? Nie, ale prawdopodobnie będzie taka baza na polskim forum XseoN

https://www.forum.xseon.pl

do jakiego będą mieć dostęp wyłącznie polskie posiadacze XseoN, 
Czy można w nim postować na zasadzie question&answer? Tak, a dodatkowo może edytować już istniejące swoje posty.
Czy to jest soft do spamowania, czy jest spam-botem? Nie, w żadnym przypadku. Definicja SPAMu

https://www.securelist.com/ru/analysis/208050636/Spam_i_zakon?print_mode=1

Jaki hosting polecam pod te softy? Tak, polecam ref : Bermanhosting wystarczę VPS-Extra, kod rabatowy dla nowych klientów : WRLD-SPECIAL25

Czy XseoN może automatycznie rozpoznawać skrypty które harvestuje? Tak, automatycznie z podstawowych silników:

atomat1.jpg

Lub szukając zadanego przez użytkownika ciągu znaków, linku, wyrażenia i tak dalej.

Czy aktualizacje częste? tak ale z racji tego, że najpierw testowane na społeczności w Rosji, wersja angielska będzie zawsze już po beta testach, co daje gwarancje prawie 100% od występowania bugów.

Filmiki ( niestety z poprzedniej wersji, aktualne już się robią na obecnej) :Wideo z pracy parsera ( wersja prawie obecna) :

https://www.xseon.org/video/video021012/video021012.html

xseon1.jpgharwester.jpg
analizlinkow.jpg
czekerproxy.jpg
xpcpk.jpgmasterlx.jpg


Nie jestem autorem tego oprogramowania, wszystkie reklamacje proszę składać do autora oprogramowania.
Opublikowane informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 K.C.
Kontakt do autora oprogramowania

 

support@xseon.ru ICQ 641533863 (Xseon Founder)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 USD kosztują softy( to nie jest jeden soft) i 1 rok darmowych aktualizacji. Po roku tzreba zapłacić 60 USD rocznie, lub 5 USD miesięcznie ( za wszystkie softy).

Te wszystkie informacje dostępne w samym panelu softu, widzisz do kiedy masz aktywny soft, na kogo licencja i tak dalej, sprawdzasz dostępność update...

Jest to gwarancja że soft będzie dalej rozwijany i aktualizowany, nu i nie jest to nowy soft ma już swój staż na rynku w krajach byłego związku radzieckiego. Polska pierwszy kraj na świecie gdzie rusza sprzedaż, jeśli będzie zainteresowanie nie wykluczone że soft zostanie całkowicie przetłumaczony na język Polski.

Przez prawie 2 tygodni soft testują i moi przyjaciele w Polsce, co skutkowało parę poprawkami które błyskawicznie zostali wprowadzone w obecna wersja.

Wszystkie pytania proszę kierować w tym temacie, będę to porządkować i wtedy mam nadzieje ludzie nie będą zadawać te same pytanie 100 razy :D. Ale dokładny, szczegółowy support dla posiadaczy softu będzie tak jak mówiłem na zamkniętym forum. Jestem w kontakcie z autorem, gadamy co dziennie wiec ja myślę że wszystkie problemy, jeśli takie będą, będą rozwiązywane na bieżąco. Można oczywiście odrazy pisać od razu do autora, ale oczywiście po Polsku nie gada.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obsługuje na razie te skrypty co napisałem

2.Tak jest wieloetapowy, po krokowy

3. Bez sensu wykorzystywać jego OCR z innym softem, lamie te captcha z jakimi silnikami pracuje, wiec poco do tego jeszcze Zennoposter mieszać, jeśli sam XseonMaster robi na tych skryptach to samo ( soft uczę jego dodatkowych rzeczy na silnikach jakie obsługuje, mi się wydawało ze precyzyjnie to opisałem).

4. dodatek Xseon Master zostal stworzony dla nauczenia XseoN rejestrować się i postować na tych forach, na jakich moderatory wprowadzili dodatkowe modyfikacje, utrudnienia, zabezpieczenia skrypty (PHPBB2-3, IPB2-3, SMF1-2, vBulletin3-4 и YABB1-2).

p.s a). Ogólnie już są ludzi co kupili cały kompleks wyłącznie dla dodatku XPCP 1.0.0.8 - softu do zbierania, testowania, analizowania typów, zapisywania również ( jako opcja) na odległy hosting list proxy.

Odpowiadając na pytanie które już dostaje na email, harwester można wykorzystywać ( i właśnie to robię) nie tylko do harwestwoania forum, można nim szybko i skutecznie hawestować listy do każdego innego oprogramowania, lub dla innych celów. Jest bardzo i to bardzo szybki, i co jest niespotykane w zachodnich softach, XseoN parser obsługuje poprawne zapytanie do czterech wyszukiwarek.

Wideo z pracy Xseon Parser na moim serwerze i na jednej z moich licencji w wersji angielskiej ( proxy z listy przygotowanej przez XseoN XPCP 1.0.0.8) :

https://www.xseon.org/video/video021012/video021012.html

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie posiada bardzo zaawansowaną ta funkcje

Mozę zrobić post typu " Jak zainstalować Windows XP z USB, z góry dziękuje .Maciek"

Później wzięć zalogować się z innego konta i odpowiedzieć poprawną merytorycznie odpowiedzią, może dodawać obrazki , filmiki i td.

Co bardzo ciekawe: może dodatkowo edytować wcześniejsze posty.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, polecam ref : Bermanhosting wystarczę VPS-Extra, kod rabatowy dla nowych klientów : WRLD-SPECIAL25.

Moje kopie testowe wersji angielskiej działają właśnie na tym hostingu. Nie mam zarzutów jak na razie, oczywiste że proxy przy pracy XseoN na tym hostingu jest niezbędne ( dla postowania polecam prywatne).

Planuje również przetestować nowe serwery VPS z Windowsem od Vmine , ale na razie jakoś czasu zawsze brak.

Tak jak pisałem wyżej jeśli chcecie szybszej dostać licencje proszę na mój e-mail 8fa6f78536ce6a408cd3baf5afa0fb49.jpg wysłać Login z PIO i e-mal wpisany w okienku przed zakupem.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mvline i nie ma żadnych problemów.

Natomiast co do xseona:

1. Świetny harvester, rozbudowany system tworzenia zapytań, w przypadku padnięcia proxy z powodu "trudnego" zapytania hindusi przepisują recaptche i proxy "ożywa" ;)

Jest to dobre rozwiązanie przy trudnych footprintach gdzie po kilku zapytaniach mamy bana(wystarczy wpisać recaptche), można bardzo precyzyjnie szukać na kilku proxy.

2. Poster na liście podstawowej dołączonej do softu dodał do ok. 8k profili w dzień na... 4 priv proxy. Jest to moim zdaniem bdb wynik - przy padniętym proxy wymienia(nie wiem ile razy).

3. Szukacz proxy - również bardzo fajny soft, można odsiewać tylko darmowe anonimowe sock's proxy.

4. Modułu uczącego na razie nie uzywałem więc się nie wypowiem :D

Dużą zaletą jest możliwość DARMOWEGO korzystania z proxy zarówno anonimowych(socks) do postowania jak i https do szukania pobieranych z serwera autora. Proxy są szyfrowane i tylko xseon potarfi je odczytać.

Ogólnie, można powiedzieć w przypadku samego postera że to "rumak dla ubogich", myślę że bardzo małe wymagania przy uzyskaniu ok. 20-30% skuteczności tego co ma xrumer jest jak najbardziej zadawalającym wynikiem.

Support na 5, co zepsułem naprawił szybko :D

Tyle póki co moich spostrzeżeń.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam Xseona od tygodnia i skuteczność tak jak kilka osób pisało ma na poziomie ~20-30% w porównaniu do XR na tej samej liście. Jednak zważywszy na to, że cena jest 5x niższa niż za XR jest to zadowalający wynik.

Support jeden z lepszych z jakim miałem do tej pory do czynienia!.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób( które nie mają jeszcze licencji) pyta jak dokładnie działa opcja question&answer.

XseoN, ma nie co inny system gromadzenia raportów, bardziej precyzyjny. Dala tego każdy projekt oprócz reszty podstawowych raportów posiada również linki bezpośrednie do Tematu na forum gdzie zapostował po raz pierwszy w opcji question&answer, kolejny raport to link bezpośredni do pierwszego posta, i trzeci raport to linki bezpośrednie do odpowiedzi którą XseoN sam sobie odpowiedział logując na forum z innego konta.

Te raporty przechowywane w folderach projektów, przy update nie są edytowane czy pomieniania. Dzieje się to dla tego że zawsze można wrócić ro wcześniejszego projektu i wyedytytować ( Xseon to robi automatycznie) posty podrzucając tam linki.

Nie tzreba przypominać że posty bez linków łatwiej przechodzą moderacje, i można to dość ciekawie wykorzystać.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem kiedyś tego narzędzia ale wtedy nie dawał rady- teraz widać trzeba się na nowo pochylić nad programem/ami bo zapowiadają fajnie ;)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma się nie dać? Z tym że szybkość nie będzie zadowalająca. XPCP możesz sobie odpalić na innej lokalizacji żeby łącza nie męczyć. Lokalizację softu można 2 razy w ciągu miesiąca zmienić samemu nie trzeba męczyć supportu.

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności