Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Test -> analiza -> obserwacje -> wnioski -> wdrożenie i od nowa :nauka:

bądźmy szczerzy, między testem a wnioskami jest 6-7 miesięcy, a podejmując w międzyczasie działania zamazuje się zupełnie obraz testu.

bo zmiany na przestrzeni 2-4 tygodnie dają mizerne wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze w miedzy czasie sie cos podejmuje?:)

testowac mozna kazdy link osobno, jesli ktos wrzuca w automaty storne docelowa i wraca za miesiac liczac na wnioski to sorry ale masz racje...nic z tego nie wywnioskuje :)

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zmiany na przestrzeni 2-4 tygodnie dają mizerne wnioski...

4 tygodnie to aż za dużo na wnioski. Po 4 tygodniach to już się zamyka testy ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wcześniejsze ruchy w poprzednich dniach to pikuś.

Potwierdzam... zielono jak na wiosnę ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę poważne spadki u siebie, czy ktoś coś wie, co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie "przemieliło" w końcu pozycje i ustawiło tak jak mają być. Wcześniej było wszystko jakby zamrożone i nawet przy mocnym linkowaniu nie chciało ruszać do góry.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności