Skocz do zawartości

Nieuczciwa konkurencja


antyred

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę poradzić sobie z tym?

Cierpliwie czekaj na sprawiedliwość - google 'kiedyś' poradzi sobie z swl-ami :) :) :)

gdybyś jednak nie chciał czekać w nieskończoność jak to niektórzy robią, to postaw z 5 serwisów i je nawalaj swlami, a one niech kierują do Twojego głównego. Albo postaw i z 10 :) :) - jak widzisz google samo zachęca do takich działań - mają puste serpy, to chętnie przyjmą kolejne wartościowe treści ;)

M

I to jest dobry pomysł, warty podkreślenia.

To jest chyba najlepszy z możliwych sposobów na walkę z SWL-ami.

Jeżeli ktoś ma dobrze podlinkowaną strone i przywali SWL-e , to nic Google takiej stronie nie zrobi, Nawet gdybyś napisał spam raport do ministra sprawiedliwości Gowina, to nic nie zdziałasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to że pozycjonuje (bo musze nie dla tego że chcę) domenę tylko "czystymi" metodami. Ja rozkminiam (bo muszę) miliony pomysłów na wspomaganie naturalnego linkowania. Na to ida (bo muszą) duże kwoty i sporo pracy. Wyprzedza mnie serwis który idzie na skróty i wali gigantyczne ilości swl-i. POnieważ są "dużą, znaną firmą" to mogą. Ja pytam co w takiej sytuacji robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jakich metod używasz, i orientacyjnie w jakich ilościach, dziennie / miesięcznie.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowna gadka..

ja pozycjonuje uczciwie i jestem extra fajny

reszta to zlo i sa nieuczciwi

prosze o pomoc.

Dla mnie za przeproszeniem go**o warty watek.

Ta..najlepiej na caly internet SPAM RAPORT i isc spac i po problemie.. ehhh

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to że pozycjonuje (bo musze nie dla tego że chcę) domenę tylko "czystymi" metodami. Ja rozkminiam (bo muszę) miliony pomysłów na wspomaganie naturalnego linkowania. Na to ida (bo muszą) duże kwoty i sporo pracy. Wyprzedza mnie serwis który idzie na skróty i wali gigantyczne ilości swl-i. POnieważ są "dużą, znaną firmą" to mogą. Ja pytam co w takiej sytuacji robić?

Wszyscy już tutaj mocno Cie pojechali, wiec ja nie będę już tego robił :)

Po prostu, naczytałeś się durnej propagandy firmy Google.

Nie ma czegoś takiego jak czyste pozycjonowanie. Nie ma czegoś takiego jak linkowanie naturalne, choć Google i jego ludzie wkoło sieja ta durna propagandę. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej twoja strona wyjdzie na pozycje o których marzysz. Zawsze tez możesz iść na Googlo forum, oni tam Cie przyjmą z otwartymi rękoma i będą dalej nakładać Ci makaron na uszy.

Best military dog tags in the world.  :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonuj siłą woli.

To najlepszy sposób... Musisz tylko kurs Jedi przejść...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to że pozycjonuje (bo musze nie dla tego że chcę) domenę tylko "czystymi" metodami. Ja rozkminiam (bo muszę) miliony pomysłów na wspomaganie naturalnego linkowania. Na to ida (bo muszą) duże kwoty i sporo pracy. Wyprzedza mnie serwis który idzie na skróty i wali gigantyczne ilości swl-i. POnieważ są "dużą, znaną firmą" to mogą. Ja pytam co w takiej sytuacji robić?

Najlepiej walnij głową w ścianę. Słyszałem, że pomaga. Jak nie pomoże to nadal Ci zostają spam raporty uczciwy człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się, a sprawa jest poważna.

@antyred, pisanie do Google nic nie da, zapoznaj się z Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji wynajmij prawnika i idź do sądu.

Jeżeli uważasz że forma konkurencyjna podpada pod któryś z punktów ustawy, Twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do odpowiednich organów, jeżeli tego niezwłocznie nie zrobisz, będziesz odpowiadał karnie, za zatajenie informacji o nielegalnych działaniach, więc ja bym na Twoim miejscu nie czekał.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym stopniu maice rację. Pozycjonuję zgodnie z zasadami G. bo muszę. Akcje z banowaniem grupy allegro to straszak. Wybrali allegro bo kasy mogli sporo zarobić. Większość dużych firm nadal gra bez zasad G.

Faktycznie muszę pogodzić się że działając wg. wytycznych G dojście do drugiej pozycji jest i tak dużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie zgodnie z zasadami Google, wg google to ludzie powinni linkować do ciebie - jeśli ty umieszczasz gdzieś link to jest złe i nie powinno mieć miejsca

ty powinieneś swoje linki umieszczać z atrybutem nofollow ale wtedy wiadomo, nic nie osiągniesz

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności