Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem wątku poświęconego tej firmie dlatego pozwoliłem sobie zapytać w nowym :)

Zakupiłem tam świeżo mały hosting, odpaliłem stronkę i dziś patrzę a hosting leży do góry nogami - nie otwierają się ich strony firmowe, serwery dnsów są jakby puste....br...

czy to normalne działanie , czy przypadek chciał, że trafiła się większa awaria akurat jak stałem się szczęśliwym użytkownikiem ? :)

M

BUDOWLANE wizytówki w internecie - reklama.

Darmowy hosting dla użytkowników PIO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

korzystam z VPSa od prawie roku, stabilność i działanie raczej bez większych zastrzeżeń natomiast "cuda-wianki" i zabawa zaczyna się przy kontakcie z supportem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam ich VPSa od kilku dni i zauważyłem, że w godzinach wieczornych (22:30 - 0:00) moje strony wczytują się dużo wolniej (a teraz nawet w ogóle nie działają). Też macie takie problemy na ich serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z hitme jest jak z totolotkiem. albo trafisz w dobrze dzialajacy serwer i masz fajna maszynke za niezla cene, albo meczysz sie z supportem, strony wczytuja sie tydzien, i generalnie wszystko sie sypie. oczywiscie nie mowie kategorycznie NIE temu hostingowi, bo przeciez jest szansa ze sie wygra w totka nie? mala, ale jest ;)

pozycjonowanie - interwencja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio serwer gdzie mam strony jakby przyśpieszył.... mam nadzieję, że już nie będzie losowań :)

aaa i przy okazji zablokowali funkcję php : sys_getloadavg() :) :)

BUDOWLANE wizytówki w internecie - reklama.

Darmowy hosting dla użytkowników PIO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Myślę o firmie hitme.pl.

Widzę że BOK na weekend nie odpowiada. Nie wiem jak z suportem i zgłoszeniami awarii.

Temat jest dość stary. Ma ktoś może świeże  info czy warto. Jak to jest u nich. Nie chce się sparzyć.

A przez te lata może być lepiej lub gorzej. A za dużo informacji o nich nie ma.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@M@k, mam u nich VPS od lutego tego roku (przeniosłem się z BH). Oferta jest dla mnie mało przejrzysta, mam coś takiego: Hosting Dedykowany z SSD.

Najwięcej kontaktowałem się z supportem na początku. Przenieśli mi wszystko, poustawiali co chciałem. Później też zdarzyło się kilka razy napisać, ale dostawałem szybko odpowiedź i problemy były zawsze rozwiązywane (też przychodzi powiadomienie na SMS o odpowiedzi supportu).

Teraz korzystam z 3 różnych dostawców i mam porównanie supportu pomiędzy: Neteasy, Biznes Host i Hitme. Szczerze mogę napisać, że support Hitme podoba mi się najbardziej. Też mają przejrzysty panel klienta.

Nie wiem co Ci jeszcze mogę napisać :) Jak za taką cenę jestem bardzo zadowolony.

SEO, SEO i SEO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka razy zamierzałem się, aby napisać post w tym temacie ale za każdym razem wstrzymywałem się, ponieważ myślałem, że z czasem będzie lepiej.

W tym miesiącu zamówiłem hosting wirtualny w hitme.pl i niestety zawsze jak chcę coś robić to strona muli lub (tak jak teraz) strona nie ładuje się.

Mam hosting w kilkudziesięciu firmach i hitme.pl to najgorszy wybór. Jak zacznie działać to muszę zrobić kopię zapasową, ponieważ obawiam się o strony.

Kiedyś chwaliłem firmę. Dzisiaj niestety nie mogę...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neon103  a prosiłeś o zmianę serwera?

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem kilka godzin temu e-maila z informacją i z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pewnie jutro odpiszą.

Mam tam na koncie 20 domen, które dzisiaj chciałem podpiąć pod SWL, a nawet nie widnieją w indeksacji - site=0-1.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi