Skocz do zawartości

Dzisiejszy Hangout z Johnem Muellerem


Sebastian-SEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ze spokojem, dobrze, że są na forum ludzie, którzy mają inny punkt widzenia niż większość. Przykro mi tylko, że niektórzy nie potrafią powstrzymać nerwów. Narzędzie kasowania linków w GWT wydaje się dobrym ruchem choć jestem w zasadzie pewien, że spamerzy zrobią sobie z tego poligon. Łatwiej będzie określić jak jakie linki wpływają negatywnie i pozytywnie na pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym narzedziem, z poziomu Narzędzi, będziesz, jako właściciel strony, niwelował wpływ linków na swoją stronę.

Depozycjonowanie się skończy.

Takie narzędzie, dla niewstajemniczonych, ma już Bing.

A co ma zrobic zwykly szary posiadacz strony www, który nie czyta PiO i innych forów, nie posiada konta w googlu i nie ma GWT? Stronę ma wartościowa i w Top-ie a kokurencja przywali mu zlymi linkami. Jemu pozostaje sie tylko modlic i dawać na tace w kościele - przeciez on nic nie wie o wielkim Googlu i pozycjonowaniu.

E nie przeciez Googiel sam promuje wartościowe strony i wie co jest dobre wiec taka stronka sama wróci w Top-y

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma zrobic zwykly szary posiadacz strony www, który nie czyta PiO i innych forów, nie posiada konta w googlu i nie ma GWT?

No to pech jak ch....

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się - może mylnie -, że będzie to takie narzędzie, które zastąpi całkowicie obecny formularz gdzie można było uprzejmie donosić wysyłając listy stron. A dlaczego? Zakładając, że na poczatku ludzie z G faktycznie analizowali te zgłoszenia dokładnie, to wyobraźcie sobie ile trzeba czasu dzisiaj by te wszystkie emaile z formularzy posprawdzać. Każdą stronę walnietą z formularza trzeba sprawdzać, może gdzieś wrzucic do bazy i przed sprawdzeniem zaczytywac czy już problem jest nieaktualny. Może jest nawet jakis automat, ale i tak bład ludzki w postaci wpisywania adresów może im niexlke mieszać z czasem na te analizy.

A teraz dadzą kolejny raz za darmo narzędzie gdzie ludzie sami ohoczo będą odwalać za nich robotę. Wszytko ładnie będzie odnotowywac się w bazie. Kilka(nascie) zgłoszeń na tą samą domenę, a powiązać będzie diabelnie łatwo, bo linki bedą do Twojej domenki bezbłednie wyliczone i dopiero wkracza mod, który będzie tylko banował, znaczy dbał o jakość. Tak więc trzeba się cieszyć z nowego stanowiska pracy za frajer :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te dywagacje możecie sobie o kant (_!_) rozbić :P a w szczególności to o "wartościowej treści strony" - wyjaśnię to na małym przykładzie jak może być głupie i wprowadzające w błąd stwierdzenie, że treść jest ważna.

Wyobraźcie sobie , że jest sobie pan Zdzisio - malarz jak się "paczy" ;) klienci stoją do niego w kolejce bo jest doskonałym fachowcem.

Panu Zdzisiowi zgodnie z modą gimnazjalista Henio odpalił stronkę we frontpejdżu - setki zadowolonych klientów linkuje z różnych miejsc w necie polecając najlepszego od słońcem Peru fachowca ...

Teraz mamy coś takiego.

Stronka naszego mistrza pędzla leci w odchłań bo dziwnym jest aby setki osób linkowały do tak gównianej strony a zdziwiony pan Zdzisio dowiaduje się z forum klakierów, że pisać ma na swojej stronce poematy farbiarsko malarskie wierszem trzynastozgłoskowym oraz zamieszczać videorelacje z drapania tynków i kładzenia podkładu.

Oczywiście na miejsce strony pana Zdzisia ląduje wymuskana stronka z historią malarstwa pokojowego począwszy od czasu kiedy to pierwszy człowiek zwęglonym drzewem w jaskini narysował historię polowania na mamuta i pierwszej randki z maczugą - strona pana Wojciecha który bierze kasiore ale odwala gównianą robotę tak, że farba odpada po tygodniu. Inną opcją jest zajęcie zwolnionego miejsca w serpach przez stronkę o słynnym malarzu pokojowym made in Germany niejakim hitlerku ...

Oczywiście hordy lemingów i białych kapelutków twierdzą, że pan Zdzisio przecież mógł pizgnąć pędzle na bok i zając sie kopirajterką malarską tudzież webmasterką ...

To już koniec bajki bez morału :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian politycy to są akurat od stwaiania przeszkód i nic nierobienia ;)

@Beer bajka ma morał, Ten, kto prag­nie być dos­ko­nale dob­rym, żyjąc wśród alorytmów, które ta­kimi nie są, zgi­nie na pewno. ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian-SEO - piszesz tutaj o możliwości usuwania w GWT? Jak już parę osób napisało wielu ludzi w ogóle nie wie co to jest GWT i nie chcą wiedzieć.

To niech nie narzekają potem, że mają problem. To tak, jakby ktoś miał problem z zębami i miał to w d... Sorry - ale takie podejście jest dziecinne

I czy chcesz dalej twierdzić, że Google jest OK. Tylko mi nie piernicz, że to jest jeden przypadek na milion bo zaraz uwierzę.

A kultury mama uczyła? ktoś inny tutaj pierniczy - Ty wiesz, co to jest Forum, ha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy to są akurat od stwaiania przeszkód i nic nierobienia ;)

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile wysiłku i nerwów wymaga udawanie, że coś sie robi . Aż sie dziwię, że oni podejmują sie tego za takie "psie" pieniądze ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że dzięki takiemu podejściu strony Klientów wpadają w filtry - rozwiązanie problemu jest często widoczne w Narzędziach - chociażby "głupie" powiadomienie o przyczynie nałożenia ręcznego filtra

jak ktoś robi SEO i ich nie zna. ba - nie chce znać - to pozostawię to bez komentarza. Tylko dodam, że swoje strony może tak traktować, ale jak bierzę się za cudze, to już "lekko" przegina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temu akurat nie sposób zaprzeczyć - jak widziałem czym i jak SEOwane były witryny niektórych klientów to "mnie ręce i nodzy opadali" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadomienie o przyczynie nałożenia ręcznego filtra

Przyczyna to jest zawsze taka... Wykryliśmy nieprawidłowości... :D

Edit: Oczywiście nie wiadomo jakie nieprawidłowości...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Oczywiście nie wiadomo jakie nieprawidłowości...

No proszę Ciebie :) - naprawde tak uważasz? Nie wierzę :). Nie wierze, że nie widziałeś takiego komunikatu ze szczegółami.

A jak widzisz tylko ogólne - to zobacz do podsumowania hangoutu, dlaczego - i nie powinno to Ciebie dziwić :)

Aż takie emocje są niepotrzebne...

No cóż, jak się nie ma argumentów, to sie tak pisze. SEO jest dla cierpliwych, a jak ktoś traci nerwy tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie - a to jest Forum, a nie jego "tablica" - to już nie mój problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności