Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Herkules

Tak się robi hajs w Polsce ;)

9 postów w tym temacie

Jako klient ostrzegam, dziś 30 minut czekałem na doradcę, mam tam niewielką lokatę ( raczej pieniądze na zimę ;) zamykam też konto, oczywiście media milczą ;)

Co tam Amber panowie ;)

"Z wpłaconych 30 tys. zł zostało mi jedynie 20 tys. zł". Klienci banku czują się oszukani"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12271803,_Z_wplaconych_30_tys__zl_zostalo_mi_20___Klienci_banku.html?lokale=warszawa

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta tutaj

Nie no to u mnie jest taniej... Ja mogę pobierać tylko 1000zł za zarządzanie... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

W każdych wiadomościach o tym i jeszcze tu, na PiO...

Wszędzie ten sam, szajs: "co powie matka Madzi, które kolejne biuro podróży zbankrutowało itd". Warto tym się interesować?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Proponuję, żeby tego typu tematy miały oznaczenie [news], dzięki temu zaoszczędzicie też mój czas.

ale to nie Amber z wiadomości,(mam alergie na złoto ;) to jeden z banków, Getin Banku ;) a biura podróży nigdy nie odwiedziłem ;) radzę dokładnie przeczytać o co chodzi ;) a matkę Madzi to ja bym..jakby to powiedzieć kamień do macicy i na pole ;) niech jedzie jak orkan całe życie ;)

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta tutaj

ja bym chciał aby takie njusy były usuwane automatycznie i +1 na poczewt kar... 3+ i 30 dni odpoczynku

1 osoba lubi to

Zapraszam na Blog Zgreda o SEO i innych przypadłościach oraz na stronę www.zgred.pl

Anchor nie działa ;) robimy URLa z brand'onem ;)Drukarnia ESSE

Niestety trzeba czytać umowy a jeżeli się nie jest pewnym jakiegoś zapisu to najlepiej pytam osoby z doświadczeniem bądź w placówce, chociaż w placówkach można spotkać zwykłych kmiotów, co powinni sprzedawać w budkach z hotdogami, bo o finansach nie mają zielonego pojęcia, a o ofercie banku to już nie mówie. Ostatnio byłem w jednym z Bielskich oddziałów ingu, bo tam mam główne konto firmowe, aby dopytać o parę szczegółów, spędziłem tam godzine czasu razem z czekaniem w kolejce. Więc nastała moja kolej, zadaje pytanie jednak nie otrzymuje rzeczowych odpowiedzi, a kolejne pytania wgniatają Panią w fotel, zaczynają się sytuacje kiedy musi wstawać z krzesełka aby zasięgnąć rady koleżanki i tak 4 razy, niestety moja cierpliwość się skończyła, powiedziałem parę słów szanownej Pani, żeby się douczyła a następnie zaczynała sprzedawać usługi banku, bo to poważna sprawa. Wepchać bubla dziadkowi to nie problem. Dlatego radzę każdemu, czytanie po kilka razy umów, nikt Was nie pospiesza a w razie wątpliwości dzwonić na infolinie banku z reguły siedzą tam dość sensowne osoby, chociaż zapewne zdarzają się wyjątki, ewentualnie pytać w banku.

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Przedewszystkim z sumami do kilkudziesięciu tysięcy w ogóle się nie opłaca trzymać w banku dla 5% , to rozbój w biały dzień ,a trzymanie wiekszych sum to jest też głupota lepiej je zainwestować. Lokaty mają tylko sens dla osób z naprawdę dużymi sumami i wolnymi środkami którymi akurat nie obraca, a i tak ci mają swoje dedykowane instytucje.. Ja tam po za kontem osobistym nigdy nie korzystałem z żadnych usług banków i jestem zadowolony.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Ale to było elementem całego misternego planu, po prostu wykorzystał dziury w prawie. Oddaje 30-40% mniej ? Zgodnie z zerwaną przez klienta umową :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.