Pradcom

Biznes-host.pl - opinie

Polecane posty

Witam,

Zainteresowała mnie oferta biznes-host.pl i w związku z tym mam pytanie, czy ktoś korzysta z tego hostingu i jakie ma odczucia? Cenowo są naprawdę atrakcyjni, ale co z tego jeśli strony będą więcej offline niż online. Z góry dziękuję za podzielenie się opinią.

Jest OK, ogólnie rzecz biorąc polecam

re287am9.jpg

Korzystałem cały rok i cały rok byłem zadowolony. Trzymałem tam dość duże forum dyskusyjne i przez rok ze strony serwera zaliczyłem kilka awarii trwających może godzine czasu.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

>> Jaką firmę wybrać do pozycjonowania stron?

Bywa, że strony są niedostępne przez kilka sekund, ale ogólnie bez zastrzeżeń.

A jak wygląda skonfigurowanie konta? Ktoś bez znajomości administrowania poradzi sobie z dodawaniem domen, baz, ftpów?

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Od jakiegoś czasu korzystam też z usług biznes-host - mam kilka pakietów seo. Ogólnie działają bez zarzutów, chociaż parę dni temu co chwile na jednym z serwerów były chwilowe, aczkolwiek częste pady. Jednak, kontakt z supportem wyśmienity, kilkadziesiąt minut od wysłania maila do supportu wszystko było załatwione. Polecam.

Mam tam dwa vps od 1,5 roku. Na jednym stoją strony klientów, na drugim trzymam dodawarki + trochę zaplecza. Mam też od niedawna ich seohosting.

Generalnie jeżeli chodzi o VPS, może ze dwa dłuższe (kilka godzin) pady przez ten czas (raz awaria zasilania, raz serwera). Wszystkie problemy załatwiane są od ręki, nawet z pierdołami można liczyć na pomoc. Minusem jest ograniczenie możliwości zakupu IP do 10 na jeden VPS.

Odnośnie seohostingu, już tak kolorowo nie jest, albo mi się pechowa maszyna trafiła. Generalnie wrzuciłem tam trochę wordpressa i co chwile są problemy.

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

Kupiłem VPS zachęcony opiniami i póki co jest pięknie. Żadnej wiedzy z obsługi serwerami nie potrzeba, jest panel Direct Admin. Support jest rewelacyjny. Nawet mi bazy danych wgrywają jak poproszę.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

to rzeczywiscie niesamowite, nie spotkalem jeszcze hostingu, ktory by mi nie wgral bazy jak ja wrzucilem na ftp i poprosilem :D.

pozdrowienia.

googlerulz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.