Skocz do zawartości

Hosting SEO - Zagraniczne IP


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

I na czym polega Twój problem? Większość seo hostingów w Polsce, czyli te które korzystają z OVH, ma wiele zagranicznych IP m. in. z Niemiec.

Nie wspominając o firmach z dedykami w Hetznerze, które bodaj ma tylko niemieckie IP.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mozesz polecic na chwile obecna?

Do wyboru do koloru, obecnie chyba wszystkie (no, może poza jednym :D) działają względnie dobrze.

Po prostu wybierz dla siebie najlepszą ofertę cena/powierzchnia/transfer/IP.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamowilem u nich usluge PRO START jednak mialo byc 7 dni testowych a nic sie nie dzieje, oczekuja platnosci.

hej, z tego co widze konto jest klikniete na okres testowy, powienes dostac meila z danymi dostepowymi do konta, (moze w 'spam' sprawdz). jesli nadal nic nie przyszlo to odezwij sie albo bezposrednio do mnie, albo przez panel do supportu.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla rhosting.eu

Baaardzo dużo różnych zagranicznych IP do wyboru.

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności