Skocz do zawartości

wejścia na podstrony


cxee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewną stronę na której mam około 20 artykułów. Na stronie głównej znajduje się 7 najnowszych.

Kataloguje cały czas stronę główną.

Lecz widzę że wejścia są tylko na te artykuły, które znajdują się na stronie głównej, czyli na najnowsze 7.

Co zrobić, żeby wejścia były na wszystkie 20 artykuły ?

Przecież nie będę każdego artykułu osobno katalogował tyle samo co strone główną - zajeło by to za dużo czasu - tym bardziej że planuje pisać więcej artykułów.

Dodałem nawet linki na stronie głównej do najstarszych artykułow w menu "wyróżnione artykuły" ale nic to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież katalogi to nie jedyne źródło linków. Możesz linkować pojedyncze artykuły lub utworzyć kategorie i je pozycjonować. Poza tym, jeżeli strona główna będzie mocna, podstrony same się wybiją.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież katalogi to nie jedyne źródło linków. Możesz linkować pojedyncze artykuły lub utworzyć kategorie i je pozycjonować. Poza tym, jeżeli strona główna będzie mocna, podstrony same się wybiją.
Dodając do katalogu zwróć uwagę czy można dodać link w treści opisu - tam linkuj do wybranego artykułu.

Koledzy udzielili Ci bardzo dobrych odpowiedzi i właściwie już chyba wszystko powinno być jasne... Katalogi to nie jedyne źródło linków. Jeśli masz wejścia tylko na arty linkowane bezpośrednio ze strony głównej, to znaczy, że Twoja strona jest jeszcze bardzo słaba.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakiej branży dotyczy Twoja strona. Ja swojego bloga pozycjonuje głównie przez podstrony. Strona główna jest oczywiście katalogowana, ale przy w miarę szerokiej tematyce ciężko ściągnąć dobry i duży ruch. Natomiast każdy nowy post, który napiszę jest linkowany, raz z katalogów - poprzez linki z treści opisów, a dwa z przyzwoitych, moderowanych precli (można znaleźć również na tym forum) - przynajmniej 5 różnych artykułów z linkami na post. I większość wejść mam na frazy związane z poszczególnymi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakiej branży dotyczy Twoja strona. Ja swojego bloga pozycjonuje głównie przez podstrony. Strona główna jest oczywiście katalogowana, ale przy w miarę szerokiej tematyce ciężko ściągnąć dobry i duży ruch. Natomiast każdy nowy post, który napiszę jest linkowany, raz z katalogów - poprzez linki z treści opisów, a dwa z przyzwoitych, moderowanych precli (można znaleźć również na tym forum) - przynajmniej 5 różnych artykułów z linkami na post. I większość wejść mam na frazy związane z poszczególnymi postami.

nie za dużo roboty z tymi preclami ? musisz pisać 5 nowych artykułów aby linkować jeden artykuł. Czy jest sens się zapracować jak wół a potem mieć z tego marne zyski ? nie lepiej katalogować stronę główną i poszczególne kategorie osobno ? czy w wogóle katalogi przyjmują linki do samych kategorii ?

Dodawaj linki i sprawdzaj pozycje podstron. Inaczej się tego określić nie da.

dodawać linki czyli katalogować ? bo inaczej nie umiem linkować...

czyli wystarczy samą stronę główną katalogować aby wsyzstkie artykuły się wbiły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za dużo roboty z tymi preclami ? musisz pisać 5 nowych artykułów aby linkować jeden artykuł. Czy jest sens się zapracować jak wół a potem mieć z tego marne zyski ? nie lepiej katalogować stronę główną i poszczególne kategorie osobno ? czy w wogóle katalogi przyjmują linki do samych kategorii ?

Pisanie jednego artykułu na precla na 1500 znaków to max kilkanaście minut, więc nie wiem czy to taka wielka robota, a efekty są często niezłe (na prostsze frazy). Nie pisałeś też wcześniej, w jakim celu stronę prowadzisz. Jeśli faktycznie jest to cel zarobkowy, to może warto pomyśleć nad zleceniem pozycjonowania oraz optymalizacji w celu podniesienia konwersji (jeżeli oczywiście potencjalne zyski to pokrywają). Katalogi w większości przyjmują tylko główne strony, ale w opisie strony często można wstawić dodatkowy link do podstrony i warto z tego korzystać. Poza tym warto też zdobywać linki z forów i innych blogów przez komentowanie.

A jeżeli myślisz o dłuższym samodzielnym pozycjonowaniu to można pomyśleć o własnym "mikrozapleczu" na darmowych platformach blogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawać linki czyli katalogować ? bo inaczej nie umiem linkować...

W takim razie jeszcze długa droga przed Tobą.

Poza katalogami masz jeszcze precle, fora, wiki, web2.0, linki z wyszukiwarek i masę innych. Wystarczy tylko ruszyć głową i wziąć się do pracy.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności