Skocz do zawartości

monopolista sięga po grupówki


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamy sponsorowane, porównywarka cenowa a teraz zakupy grupowe google :rolleyes:

https://www.google.com/offers/home#!det...B443YSRLESSNVIY

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mnie to wkur. ze wykorzystuja swoja pozycje i fakt ze moga umiescic w wynikach swoje produkty wyzej i kopiowac kazdy mozliwy serwis ktory przynosi kase... i jeszcze ludzie sie ciesza.....

To nie jest wykorzystanie pozycji tylko wykorzystanie danych gospodarczych ściąganych z całego świata , a durne stado mysli że analitics jest za darmo ...

Wykorzystywanie pozycji monopolisty następuje dopiero przy wyświetlaniu wyników :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, czy Tobie ktoś płaci za pisanie na PIO? :)

Przyszłe pokolenia jak znajdą się głęboko w googlowskiej "grocie nestle" wciągną mnie na sztandary rewolucji :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, będziesz taką współczesną mumią Lenina? :P

A co do zakupów grupowych - to nie jest tak, że każdy pomysł wielkiego G od razu staje się hitem.

Dla przykładu, gdyby G chciało wejść w aukcje, to nie i tak przebije Allegro, które ma wyrobioną już markę.

Oczywiście G mogłoby narzucić dyktat w wyszukiwarce, ale ma związane ręce przez najróżniejsze przepisy antymonopolowe

i to nie takie proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem strasznie ciekawy jakiej wielkości posiadają bazę mailongową...? Nie ma co krytykować tylko trzeba wyszukiwać w tym pozytywów. Wiadomo że jak ktoś prowadzi podobny serwis to raczej nic pozytywnego w tym nie znajdzie ale jak bym ja np miał możliwość sprzedaży swoich produktów po przez grupon lub google to wiadomo gdzie sie to bardziej opłaca...

A i nie bądzcie tacy wszystcy święci, bo kadsa jedna osoba tutaj na tym forum jak i całym internecie, jak by miała możliwość wykorzystania swojej pozycji i wiedzy to by to robiła aby zarobic jak najwięcej kasy.

A kopiowanie usług i serwisów działa w obie strony, nikt wam nie broni postawić podobnego grupona czy google map bądz podobnego serwisu i zarabiania kupy kasy.

Nie tylko google ściąga pomysły od innych... ale i w druga strone, jest masa podobnych serwisów do siebie ale tylko pewne czynniki odpowiadają za sukces, bo np czym różni się serwis np demotywatory i kwejk od innych tego typu sztosów w internecie i dla czego np kwejk się wybił a inne nie, demotywatory były pionierem w Polsce(chyba) dla tego mają pozycję lidera.

Także nie szukajcie dziury w całym tylko weźcie się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności