Skocz do zawartości

Oszukać algorytm google cz.1


Duchu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy strona z dwoma wpisami. Pomysł był prosty:

1. Otworzyć stronę główną google.pl

2. Wejść w źródło strony i dodać link dofollow

2. zapisać całość w html

3. wrzucić na serwer i zgłosić w GWT

4. Czekać

Wynik po miesiącu:

Strona nie była nigdzie linkowana.

i27066_test.jpg

Całe "odkrycie" zgłosiłem już do google. Obecnie czekam jeszcze na wyniki dwóch innych "patentów".

Ogólnie mam jeszcze, dużo pomysłów jak oszukać google. O czym będę jeszcze pisał, jeśli wyniki będą pozytywne.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Po prostu informuje. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek wykonywał takie testy, ja spróbowałem i wynik jest jaki jest.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile sprzedajesz linki na swojej stronie? :rolleyes:

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza osiagnieciem tego "efektu" jest jego praktyczne zastosowanie? czy tak tylko sobie siedzisz i cieszysz sie i czekasz na bana na domene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek jest specjalistą od takich odkryć, to jedynie on z wyjątkiem ciebie mógł takie coś robić :rolleyes:

w niedalekiej przyszłości razem powinni szkolenia robić przez skypa z tych tricków bo widzę że jest wiele które ogłupiają google i możemy robić co chcemy, top1 to pikuś nie długo znajdą pewniaka dzięki któremu nie będziemy płacić za adwrods ;)

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo zrozumiałem co ma robić to "oszustwo" i gdzie jest to "oszustwo", możesz to trochę bardziej opisać?

Z tego co zrozumiałem to skopiowałeś kod strony Google, dodałeś do tego kodu link, wrzuciłeś na własny serwer. Czyli masz stronę na swoim serwerze z mała mocą, bo to że przekopiowałeś kod nie oznacza, że dostałeś też moc Google. Więc na czym polega "oszustwo"?

C++/C (składnia + biblioteka standardowa, trochę SFML), Java (Swing głównie, podstawy). PHP, SQL, JavaScript, CSS, HTML - podstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Więc na czym polega "oszustwo"?

Nie łapiecie, nie wiem jak Wy sobie z tym G radzicie. Całe oszustwo polega natym, że jest to nie oszustwo. Innymi słowy, oszukujesz G, że je oszukujesz. Teraz jasne?

Jak to powiedział aktor w "Stawce większej niż zycie" o poczynianiach kapitana Klosa: perfidny plan. A to dopiero cz.1 więc jak to mawia Owsiak: oj będzie sie działo.

Lece po notes i ołówek, zapowiada się bardzo ciekawie :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności