Skocz do zawartości

Nowy katalog eDokumentacja.pl [darmowy]

Development
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym wszystkich zachęcić do dodawania stron w nowym katalogu eDokumentacja.pl

Jest to innowacyjny katalog w nowej skórce.

Pozdrawiam i zapraszam.

eDokumentacja.pl

PS. Wykonuję takie skórki na zamówienie, zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Jest ok, oby nie zniknął po kilku miesiącach :yahoo:

Nie zniknie ;) A mógł bym wiedzieć skąd te przypuszczenia?

Zgadza się, katalog oparty na skrypcie seokatalog.

Jeszcze pytanie z mojej strony, co według was wymaga jeszcze poprawy lub modernizacji?

Jeszcze pytanie z mojej strony, co według was wymaga jeszcze poprawy lub modernizacji?

top zalinkowałeś do index.php, a nie lepiej do samej domeny? :)

a tak swoją drogą, to faktycznie fajny szablonik, taki lekki dla oka, szkoda, że mi tak fajnie nie wychodzi :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

WTF!? Dlaczego tytuł mojego wpisu został zmieniony?

Nie lepiej wprowadzić ilość wymaganych znaków w opisie niż zmieniać te, które moderator uzna po dodaniu za zbyt krótkie?

Akurat ten wpis rzucił mi się w oczy bo miał tytuł jedno wyrazowy i zaczynał się z małej litery, i nie wyglądało to zbyt estetycznie więc coś tam dodałem z treści do tytułu.

top zalinkowałeś do index.php, a nie lepiej do samej domeny? :D

a tak swoją drogą, to faktycznie fajny szablonik, taki lekki dla oka, szkoda, że mi tak fajnie nie wychodzi :)

Rzeczywiście, logo podlinkowałem bezpośrednio do pliku index.php, już poprawione. Dzięki za info ;)

Czekam na dalsze sugestie :)

• 2 tygodnie później...