Jump to content
Sebastian-SEO

Kolejna akcja Google

Recommended Posts

Z wypowiedzi Kaspara wynika jasno, że akcja będzie polegała na ręcznym nakładaniu kar. Łatwiej to odwołać przez reconsideration request, jeżeli naprawi się przyczynę.

W sumie niezłe tempo mają chłopaki w Google. Pingwin, a kilka dni później odstrzał niedobitków :D Ciekawe jak to wyjdzie

Edited by xradar

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Z wypowiedzi Kaspara wynika jasno, że akcja będzie polegała na ręcznym nakładaniu kar.

Co nie zmienia faktu, że będzie ciekawie...

Wystarczy wziąć pod lupę kilka branż i ręcznie przejrzeć TOP20 - najbardziej ciekawi brzmi fragment wypowiedzi o tym, że Google wie, że to konkurencja kogoś przywaliła linkami...

pewnie kilka większych na zasadzie pokazówki...

Pewnie tak. Zajęliby się lepiej spamem z pobieraczka, bo wkracza na coraz to nowe obszary.

"najbardziej ciekawi brzmi fragment wypowiedzi o tym, że Google wie, że to konkurencja kogoś przywaliła linkami..."

Pewnie Jackowskiego zatrudnili.

Edited by seonerd

Obecne wyniki to porażka. Żadna kolejna zmiana i tak nic tu nie pomoże. Jak się zrobiło kupę, to trzeba ją posprzątać a nie pozamiatać ją pod dywan. Ręcznie to oni sobie mogą...

seowyszbanner.gif

No to dobrze, że wstrzymałem się z 301 na kilku serwisach, a druga sprawa, ciekawe, czy to co mi wróciło po lekkiej zmianie strategii, znowu zdechnie...:/

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Ostatnio Google Team sieje zamęt w SERPach :D Na obecną chwilę u mnie poleciał tylko 1 filtr na stronę z 3-letnim stażem, którą z lenistwa linkowałem głównie za pomocą SB :) To jest najlepsze, że nie widać, aby wyniki wyszukiwania na obecną chwilę się poprawiły... ja bym raczej powiedział, że pogorszyły...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

To jeszcze nadal ktoś kto ma zarabiającą stronę używa SWL?...

Oczywiście -> i po pingwinie dopaliło sporo :D

Sklepy internetowe nap... na długi ogon

nie wspomnę o branży noclegowej!!! :)

laska.gif

Tak, dziś próbowałem znaleźć darmowy szablon pod wordpressa. Miazga, wszystkie najlepsze strony z darmówkami poza top50 :D

Edited by Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

najbardziej ciekawi brzmi fragment wypowiedzi o tym, że Google wie, że to konkurencja kogoś przywaliła linkami...

hahahahhahahhahahahhaha.

Sory za debilny post ale chyba jak siedzę w tym pare lat to ta głupota przebiła wszystkie głupoty jakie tylko się da.