Jump to content
Sign in to follow this  
wed

Google nie indeksuje stron

Recommended Posts

Witam, może ktoś będzie miał pomysł...

strona to www.foto-reporter.pl

domenę utrzymuję już ok 5 lat

Po dodaniu mapy strony w webmaster tools od ok 3miesięcy mam stan : zgłoszone 7 zaindeksowane 0, i tym samym strona z pierwszej dziesiątki na frazę"fotografia ślubna warszawa" zjechała gdzieś na 6 stronę wyników:(

a druga kwestia : w słowach kluczowych w treści na pierwszym miejscu jest słowo "jpg"

Rozumiem, że strona nie ma zbyt dużo treści tekstowej- jest raczej galerią ale jakim cudem rozszerzenie jpg potraktowano jako słowo kluczowe (google znalazło w treści 182 razy użyte "jpg" w plikach z rozszerzeniem xml)

Za wszelką radę będę wdzięczny.

Za moją niekompetencję z góry przepraszam

Pozdrawiam

frazę"fotografia ślubna warszawa" zjechała gdzieś na 6 stronę wyników:(

To nie przez podstrony. Dostałeś prawdopodobnie filtr. Z optymalizacją strony jest bardzo źle.

Edited by shaun_black

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Co do optymalizacji, strona wisiała sobie ponad rok w takiej wersji i było ok. Wydaje mi się że spadek jest związany z tym że wcześniej najważniejszymi słowami w treści wg google były "ślubna , fotografia i warszawa" a teraz na pierwszym miejscu jest "jpg" i mam wrażenie że pozmieniano jakieś algorytmy bo wcześniej cos takiego się nie zdarzało..

Przez jakiś czas mogło być ok, po tych zmianach straciłeś pozycje.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Mój specjalny poradnik dla fotografów ślubnych :).

Optymalizacja i pozycjonowanie strony fotografa ślubnego

Fotografia ślubna Warszawa to doświadczenie i pomysłowość profesjonalnych fotografów. Uchwycą każdy gest, każde spojrzenie, by każda chwila stała się wieczna. Fotografia ślubna warszawa, jaką Państwu oferujemy, to setki pojedynczych
i tak dalej...

* Czyli tradycyjna piozycjonerska Seło-Stopka z upchanymi słówkami. Polecam napisać normalny tekst strawny dla człowieka i nie czcionką 9px w stopce.

* Google widzi jedynie 5 Twoich fotografii. :)http://www.google.com/search?um=1&hl=e...0.0.7pBB1io_ydU

* Część treści jest we flashu, kiepska optymalizacja

Edited by Dido

Przez jakiś czas mogło być ok, po tych zmianach straciłeś pozycje.

To by się zgadzało, bo wiele precli wykorzystałem do linkowania...

Popracuj nad stroną od stony technicznej.

Linkuj dalej i nie pier*ol

I nie pisz bzdur

google nie indeksuje stron

tylko co najwyżej

Google źle indeksuje moją stronę

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Podlącze się do tematu. W moim przypadku od cpoczątku w mapie strony widzę: 800 stron zgłoszonych, 8 zaindekspwanych , nie mam pojęcia czemu nie wszystkie ? może sitemapa źle przygotowana?

nowoczesnafarma.pl/sitemap.xml ?? proszę o jakąś podpowiedź.

Edited by NowoczesnaFarma.pl

Portal rolniczy NowoczesnaFarma.pl -  zawsze najświeższe wiadomości, porady oraz nowinki techniczne dot. traktorów, maszyn i urządzeń rolniczych;

Ogloszenia-Rolnicze.com - serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi w kategoriach: maszyny rolnicze, traktory, hodowla, uprawy, nieruchomości, praca;
Portal ekologiczny Eco-News.pl - aktualne wiadomości, porady i informacje  na temat odnawialnych źródeł energii OZE .