Skocz do zawartości

Serwisy typu kwejk.pl


mik116

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie zdanie internautów odnośnie wciąż mnożących się stron typu kwejk. Czy to plaga bezmyślnych dzieciaków marzących o zarabianiu? Co byście zmienili w takich stronach? Jakie poprawki lub nowości wprowadzili aby to urozmaicić?

Rozkminiacze.pl - rozkminaj na każdy temat

Darmowe ogłoszenia Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bez urazy ale te serwisy są raczej adresowane do osób w wieku 13-18 lat, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Moim zdaniem ciężko stwierdzić co może przyciągnąć uwagę. Poza tym jeśli ktoś wpadnie na innowacyjny pomysł jak wycisnąć z tego typu serwisów dodatkowy grosz to wątpię aby się nim podzielił.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sa pozycjonowanie przez Nas - wapniaków :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że praktycznie każda marna kopia kwejka znajdzie swoje zainteresowanie wśród ludzi (młodzieży?). Napisanie skryptu pobierającego nowe obrazki z kwejka/bestów czy innych tego typu serwisów problemem nie jest. Automat jest, załatwić ruch na stronę i "biznes się kręci"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich serwisach nie ma co zmieniać. Jest jeden określony wzór, jaką budowę ma mieć taki portal. Administrator może mieć co najwyżej coś do powiedzenia w sprawie wyglądu ogólnego - kolory, grafika. Dopóki wszystko kręci się poprawnie nie ma sensu wychodzić poza ramki. Jedynym dodatkiem mogłaby być określona tematyka obrazków - samochody, chłopcy i dziewczyny, i tak dalej, i tak dalej.

Co do tej "plagi bezmyślnych dzieciaków" to właściwie masz rację, ale zgadzam się z tym tylko pod jednym względem - części nie chce się myśleć nad jakąkolwiek niszą. Zwęszyć interes i zarabiać jest łatwo, choć pycha już niejednego zgubiła. Dochodząc powoli do końca, jedynym bonusem, który by mnie zadowolił jest określenie nisz na takich portalach.

PS. Proszę na przyszłość o nie uogólnianie, nie czuję się urażony, ale przykro mi bardzo, że wiek nastoletni kojarzy się z bezmyślnością. Choć w sumie, są powody do tego, media wykreowały akurat taki a nie inny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że praktycznie każda marna kopia kwejka znajdzie swoje zainteresowanie wśród ludzi (młodzieży?). Napisanie skryptu pobierającego nowe obrazki z kwejka/bestów czy innych tego typu serwisów problemem nie jest. Automat jest, załatwić ruch na stronę i "biznes się kręci"...

Lol, a kwejk znowu bezmyślnie kopiuje z memebase i 9gag

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie na takie strony nic nie kosztuje, zabija czas (a w pracy i szkole na TI trzeba coś robić, prawda?) i zawsze możemy akurat jakiś durny obrazek zobaczyć, którego jeszcze nie widzieliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Interesuje mnie zdanie internautów odnośnie wciąż mnożących się stron typu kwejk. Czy to plaga bezmyślnych dzieciaków marzących o zarabianiu? Co byście zmienili w takich stronach? Jakie poprawki lub nowości wprowadzili aby to urozmaicić?

Fakt, na pęczki tego teraz, niczym się od siebie nie różnią, zobaczysz obrazki na jednym to masz pewność, że już są na pozostałych. Jak dla mnie szybko to przeminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności