Jump to content

T-K

Forumowicze
 • Content Count

  393
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Ja mam niespełna 3cyfrową ilość BTC. Odradzam inwestowanie obecnie, szczególnie jeżeli nie planujesz zamrozić tej kasy na rok lub dwa.
 2. Skończy liceum to jej przejdzie.
 3. http://www.nic.ovh/en/index.xml Właśnie dostałem maila z ofertami ovh i w nim opisywali możliwość rejestracji domen .ovh od 2 października. A już myślałem, że po .wtf nic mnie nie zaskoczy http://www.godaddy.com/tlds/wtf
 4. A tam wkurzył... Ja jak lecę na wczasy to absolutnie nic i nikt mnie nie obchodzi, mogą mi bomby nad głową latać ale i tak to nie popsuje mi wypoczynku. A co do Itaki, to korzystałem kilka razy i zawsze było super. Zawalił tym razem LOT.
 5. T-K

  Koza na plecach

  Jak już przy kozach jesteśmy, to polecam posłuchać piosenki http://koziachata.pl/
 6. Warez, już wykluczałem na początku Wyszukiwarka warezów, która została dumnie okrzyknięta polskim startupem dekady, nawet nazwa nie jest kratywna. Zresztą po upadku megaupload strona chyba trochę podupadła.
 7. Rosja potrafiła zrobić x-rummera, Słoweńcy mają największą giełdę bitcoinów na świecie, Niemcy zrobili rapidshare i megaupload. W/g mnie problem jest inny a raczej są dwa. Pierwszy to zła edukacja, która zabija kreatywność. A drugi, to kumoterstwo komuszków i ich agentów, którzy tak pięknie zniszczyli Kluskę, po**bana biurokracja i chore urzędy skarbowe. Jak ktoś zaczyna wybijać się na wyżyny i nie ma silnych znajomości podejrzewam, że pierwsze co myśli to jak to zwiewać do jakiegoś sensownego kraju.
 8. Mi chodzi o startupy internetowe, czy jakakolwiek polska firma osiągnęła poziom twitter-a, instagram-u, megavideo, youtube-a, twitch-a, paypal-a. Zresztą paczkomaty to też nie innowacja, a ksero zachodniego pomysłu. Google nic nie wyniuchało, Polska to bardzo dobry punkt, żeby zbierać utalentowanych programistów z europy środkowej.
 9. To ja proszę o przykłady innowacyjnych startupów, które zwojowały rynek krajowy i światowy. Na których właściciel dorobił się kroci. Ja po Optymusie Romana Kluski nic takiego nie zaobserwowałem.
 10. Jakby rzeczywiście było kogo przejmować. Czy w Polsce powstał choć jeden sensowny start-up, który nie jest kserem już istniejącego zagranicznego albo warezem? Nie ma co i od kogo przejmować, kto ma trochę oleju w głowie sp*****a do USA w podskokach albo kombinuje na własną rękę. Co tutaj masz do przejęcia? CD-Project? Wolne żarty... O ile już, to szukają murzynieriady do pracowania w tym swoim kołchozie. I pewnie trochę talentów znajdą, wywiozą i tyle z ich przyszłości.
 11. Jak społeczeństwo bogatsze, to i nie muszą kraść żeby żyć. Co nie zmienia faktu, że nadal jest od groma cwaniaczków i złodziejaszków, choć pewnie większość z nich wyjechała za granicę.
 12. O widzisz, człowiek uczy się całe życie
 13. Mogliby, ale nie korzystają. Bo to niewypał. ChromeOS powstał z 6 lat temu i po kilku tygodniach hype każdy go olał. Jak ktoś chce mieć linuxa z przeglądarką to sobie ubuntu zainstaluje i przynajmniej system działa nawet gdy nie ma podłączenia z netem.
 14. Zdajesz sobie sprawę, że jeżeli ustawisz 20 domen na 20 IP, puścisz cron-a to wszystko i tak pójdzie z jednego IP ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy