Skocz do zawartości

Pochwalę się - a co tam:)


Olszyna-Wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule:)

A co tam - to miesce na offtopiki, a mnie aż roznosi, bo właśnie dziś dostałam się do grupy 100 tancerzy na mecze UEFA Euro 2012:)))

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne! futbolu sama też nie bardzo lubie, a na razie to umowa zabrania mi prawie wszystkiego - nic udostępniać nie wolno.

strasznie się cieszę, w końcu Euro we Wro jest pierwszy i pewnie ostatni raz! a jakby tego mało to na stadion ma rzut beretem (mieszkam obok:)))

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut pokręcisz tyłeczkiem przed milionem podpitych samców, w choreografii której sama nie ułożysz, przed imprezą, której nie lubisz. Gratulacje, masz po co żyć :jezyk1:

tak, tak, wiem, jestem złośliwym chu...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, he:)))

linka na koszulce powiadasz?;))) - fajny pomysł

nic nie biorę - nic nie mogę - jestem tylko pionkiem / trybikiem w tej wielkiej grze:)

za sam taniec i wielogodzinne próby, które nas czekają też nam nie płacą - wszystko w czynie społecznym, ale dla samej przygody też warto.

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie biorę - nic nie mogę - jestem tylko pionkiem / trybikiem w tej wielkiej grze
to zupełnie jak ja w tym zaklętym świecie SEO... nic nie mogę, więc nic nie używam, jestem tylko pionkiem/trybikiem w wielkiej machinie googla ... i pewnie dlatego mnie wypluwa tak wysoko ;)

Jak chcesz zarobić kupę kasy i być w przyszłości super popularna, a przede wszystkim nie obawiasz się używania "czarnych metod" w zdobywaniu PR (nie chodzi mi w tym momencie o parametr google), to chętnie Ci zdradzę, jak to można zrobić :)... oczywiście nic oficjalnie ;)

a mój ulubiony domains wprowadza do wątku ten optymizm, który w nim doceniam :) pozdrówka dla ulubionego piastowskiego Breslau...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności