Skocz do zawartości

[www] ocena strony o Ashlee

Lexy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałabym poznać Waszą opinię na temat mojej najnowszej stronki https://www.ashleesimpson.ovh.org

W tej chwili treści jest niewiele dlatego proszę o zwrócenie uwagi na grafikę. Chętnie też przyjmę rady dotyczące pozycjonowania tej strony. Jest nowiutka, zgłosiłam ją dopiero do kilku wyszukiwarek i katalogów i w najbliższym czasie jeszcze będę dodawać.

Edytowane przez no.name

• 2 tygodnie później...

1. Brazy=deprecha. Proponuję zmienić tło.

2. Menu ciekawe i ładne. Home mi tylko tu nie pasuje. Proponuje linkować na SG to zdjęcie po lewej- natomiast Home wywalić.

3. formatowanie tekstu. Nieciekawe podanie- tekst poprostu odstrasza ilością. Proponuję, poza delikatną obróbką (skracanie z zachowaniem treści) wyszczególnić nagłówki w tekście. Wzorem artykułów w portalach możesz co jakiś czas powiększyć początek zdania, wytłuścić jakieś hasło albo nadać Nagłówek akapitowi. Będzie ciekawiej a podziały tekstu zwiększają 'czytalność'.

4. Nie ciekawa forma podawania informacji na SG - wszystko tak samo: zdjęcie i tekst... Proponuje uatrakcyjnić formatami zdjęć, rozkładem tekstu. Jeśli chcesz to utrzymać w formie newsu -ok- tylko podpisy dawaj w stopce.

Chyba forum by wam się przydało. Pozdrawiam.

pomysl nad oznaczeniem w menu dzialu, ktory aktualnie przegladam - lubie wiedziec gdzie jestem, pod opera 8.5 pasek "~~ nazwa dzialu ~~" nie laduje sie.

ashle simson w lewj czesci naglowka - moglby byc linkiem do strony glownej, zainteresuj sie technika fir

naglownki od h1 do hx, - pomoga, nie zaszkodza.

braz wykozystany w tle ma pozytywny charakter, rozjasnia strone, dziki czemu bialy kroj czcionki nie razi.

strona na + ze wzgledu na czytlenosc oraz jasny przekaz.