Skocz do zawartości

wysoka pozycja linków, niska pozycja strony


kuli

Rekomendowane odpowiedzi

mam tak problem

dodałem strone do płatnych, wysokich jakościowo katalogów tylko jak sie wpisuje fraze na którą pozycjonuje to po prostu jest cos takiego ze katalogi wyskakują wyżej niż strona

jaka możem być przyczyna takiego efektu

tak samo mam problem z ujęciem "dziedzina poligrafii miasto"

najpierw jest podstrona która musiał miec mniej linków, później konkurencja, później fb później katalogi a strona z indexem na drugiej stronei wyszukiwarki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale nie chcijcie zebym adres podał:jezyk1:

Dlaczego?! Marzyłem żeby ją poznać :puknijsie:

Działaj dalej, jak sytuacja się dłużej utrzyma warto sprawdzić czy nie robisz czegoś nie tak ;)

e: pamiętaj o różnicowaniu anchorów!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 miesiaca pozycjonowania to naprawde sporo czasu - ale inaczaj wykorzysta ten czas amator a inaczej ktos kto z tego zyje

napisz do ilu platnych katalogow dodales 50 czy 500?

i czy wiesz jak oceniac czy katalog wogole jest przydatny? bo sa takze platne ale zbanowane lub wogole niepodlinkowane/slabo zaindeksowane

czasami filtr za niewlasciwa budowe badz tresc dostaje sie w czasie po zalozeniu strony a przed przystapieniem do pozycjonowania - gdy nie pozycjonowalo sie strony i nie monitorowalo pozycji to nie mozna bylo tego zauwazyc :)

wtedy okazuje sie ze mimo przykladania nowych linkow strona spada wyprzedzana przez nowe wpisy w katalogach/preclach nawet jesli zrobisz kilkaset platnych dobrych seokow na zroznicowane frazy

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 miesiaca pozycjonowania to naprawde sporo czasu - ale inaczaj wykorzysta ten czas amator a inaczej ktos kto z tego zyje

napisz do ilu platnych katalogow dodales 50 czy 500?

i czy wiesz jak oceniac czy katalog wogole jest przydatny? bo sa takze platne ale zbanowane lub wogole niepodlinkowane/slabo zaindeksowane

czasami filtr za niewlasciwa budowe badz tresc dostaje sie w czasie po zalozeniu strony a przed przystapieniem do pozycjonowania - gdy nie pozycjonowalo sie strony i nie monitorowalo pozycji to nie mozna bylo tego zauwazyc :)

wtedy okazuje sie ze mimo przykladania nowych linkow strona spada wyprzedzana przez nowe wpisy w katalogach/preclach nawet jesli zrobisz kilkaset platnych dobrych seokow na zroznicowane frazy

Raczej 50 katalogów ok 2-4 dziennie

każdy katalog ma unikalną treść pisaną ręcznie

Czy katalog jest wartościowy oceniam przez wyceniarki i czy są branżowe treści oraz kataloguje tam gdzie wiodąca konkurencja

na trzy frazy które bym chciał jestem na drugiej podstronie na reszte troche dalej

Wiecie, jak sie kiedys spytalem agencji ile by wzieli za pozycjonowanie to rzucali kwestie typu 200-400 PLN za jedną frazę, bez gwarancji, dodawane z metra treści robionych maszynowo i najmniej na półproku umowa- faktura VAT do dogadania sie. nie wiem która z tych agencji albo freelancerów poszliby na takie warunki jak ja mam.

Mój znajomy, którego to jest strona zdziwił sie ze w tak krótkim czasie jest tak wysoki efekt.

Tylko mnie właśnie zdzwiło że na jedną z ważnych fraz wyskakuje wczesniej katalogowanie niż strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma się co dziwić. Skoro dodajesz wpis do zadbanych katalogów, z długim stażem w googlu, które mają dużo więcej bl, więcej podstron co przekłada się na lepsze linkowanie wewnętrzne to może się tak zdarzyć. Nie przejmuj się tym i linkuj dalej. Z czasem ich przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy, którego to jest strona zdziwił sie ze w tak krótkim czasie jest tak wysoki efekt.

Tylko mnie właśnie zdzwiło że na jedną z ważnych fraz wyskakuje wczesniej katalogowanie niż strona

? ;)

Nie wiem jakich firm pytałeś, ale większość rozlicza się "za efekt", co można przyjąć za gwarancję (oczywiście jest ryzyko, że nie ruszą frazy i zmarnujesz czas, ale za darmo na pewno nie zapłacisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy, którego to jest strona zdziwił sie ze w tak krótkim czasie jest tak wysoki efekt.

Tylko mnie właśnie zdzwiło że na jedną z ważnych fraz wyskakuje wczesniej katalogowanie niż strona

? :pytajnik:

Nie wiem jakich firm pytałeś, ale większość rozlicza się "za efekt", co można przyjąć za gwarancję (oczywiście jest ryzyko, że nie ruszą frazy i zmarnujesz czas, ale za darmo na pewno nie zapłacisz).

Pytałem się wiodących agencji pozycjonerskich.

Możesz sobie sprawdzić. Wystarczy że wpiszesz wiadomą frazę w google i z uwzględnieniem miasta lub regionu w PL

Rozliczanie z taką agencją jest różne- za efekt, ryczałtem, stała miesięczne i jeszcze jest kilka

Wycenianie frazy i jakas tam durna optymalizacja tez jest jakims nieporozumieniem(optymalizacje robi sie po prostu podczas robienia strony nie po zrobieniu)

Jeden freelancer w ogóle chciał umowe o dzieło( czyli wysoka kwota, bez faktury VAT- w ogóle taka opcja jest taka że dziękuje)

przykładowo mogę podać frazę, której jeszcze nie tknełem- "vlepki"

niska konkurencja, fajna atmosfera na wyszukiwarce na te fraze- pierwsza strona to fora i strony bez metdanych

agencja chciała 400 za vlepki i po 20-40 za vlepki druk, etc (już nie pamiętam jakie tam są dodatkowe frazy)

Powiedziałem takiej agencji że chyba do negocjacji o 90% ( bo wszystkim nam wiadomo, że pozycje negocjujemy o średnio 30% ;) nie odezwali się więcej. A tam przecież na 3 podstronie wyszukiwarki jest juz blogspot:D

A wiecie jak jest tu agencja -sprzedać chce jak najwięcej a tu maszyna do ofsetu swoje kosztuje, wynajem hali produkcyjnej tez, farba do poligrafii.

Nie wiem jak oni tam wyceniaja te frazy przykładowo na ten moje artykuły poligraficzne- jacyś głupcy jak chcą mi dać powiedzmy za 500 zl 3 frazy i naprawdę nie dają gwarancji (wytłumaczenie- trudno dać jest gwarancje na coś co nie ma nigdzie historii, żadnych linków itd)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50szt rozlozonych na kilka fraz to naprawde niewiele i jak pisali przedmowcy - dlatego jest taki efekt

dodaj jeszcze 50 z naciskiem na ta fraze i powinienes je przeskoczyc

a gwarancji tobie nikt nie da

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalogi wyskakują wyżej niż strona

Po prostu linkuj sobie spokojnie dalej - jeśli na samej stronie nic nie jest skopane to po pewnym czasie znajdzie się wyżej niż wpisy w katalogach...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności