Skocz do zawartości

dobrzy graficy, sa tacy?

nrm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to specjalnie nie w ogłoszeniach gdzie nie można dyskutować - nie chce konkretnych ofert od grafików tylko chciałbym od was dostać jakieś ciekawe namiary. akcje typu "szukam grafika" przynosza 2 rodzaje ofert:

a] totalny chłam, wstyd w ogóle z czyms takim sie pokazywać

b] przyzwoite lub nawet bardzo dobre grafiki ale imho z kosmicznymi cenami*

(* ostatni taki w miare sensowny grafik chciał 4k zł za zwykły,prosty, niewymagający layout, taki typu "pięc kresek na krzyż")

Tak wiec, mozecie polecic kogos co najmniej przyzwoitego, który trzyma sie terminów wykonania i nie marudzi z poprawkami. No i zeby ceny miał tez sensowne (kilkaset złotych za prosty design).

Ja wykonanie grafiki zazwyczaj zlecam mojemu znajomymu a to pare jego prac:

www.auto-bike.com.pl

www.ksoft.pulawy.pl

www.frx.pl

www.uaniolastroza.com

www.mhost.info

www.img75.imageshack.us/img75/2672/ecomm4wy.jpg

Wg. mnie mają odpowiedni poziom noi cena jest odpowiednia - jak dla mnie ;)

Kontakt moge podać na PW/gg :angry:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

to ja polecę swój team :)https://www.beldzio.com/demo/grafika/

Ładnie prace, ładne topy stron.

NIe jak pseudo grafika ogłaszającego się w dziale ogłoszeń https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=14126 oferującego swoje usługi w zakresie grafiki topów. Ja dla mnie jego prace są pod każdym względem bardzo kiepskie [fatalne] i zdecydowanie nie na czasie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Owoce cytrusowe - zdrowie i smak w jednym! Przydatne informacja na temat zdrowej diety.

to ja polecę swój team :)https://www.beldzio.com/demo/grafika/

Ładnie prace, ładne topy stron.

NIe jak pseudo grafika ogłaszającego się w dziale ogłoszeń https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=14126 oferującego swoje usługi w zakresie grafiki topów. Ja dla mnie jego prace są pod każdym względem bardzo kiepskie [fatalne] i zdecydowanie nie na czasie.

dzięki :) staramy się zawsze robić tak nasze prace, aby klient był zadowolony wkładając w to jak najwięcej posiadanych przez nas umiejętności :)

sid: a potem sie okazuje ze w necie jest 100 takich samych stron. :) nie, dzieki TM to nie dla mnie.

beldzio: thx ale to nie moj klimat. schludne ale troche slabe.

Są dobrzy graficy, tylko trzeba umieć ich znależć :D Ja tam znam kilku, ale godny polecenia jest Unite, młody ambitny i zdolny, a do tego pomocny i przyjemny z nim kontakt. Jego dane są tutaj: unite.mlodzi.pl, jego zaplecze jest naprawdę imponujące, ale to moja opnia.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

@mar: słabiuteńkie. to juz oferta Bełdzia lepsza.

a i owszem, trzeba znalezc ale mimo wszystko nie jest to takie proste jakby sie wydawalo. na prawde dobrzy graficy sa juz zepsuci cenami agencji i wlasciwie ciezko im miec to za zle. sa warci tej kasy. reszta jest na ogol slaba na poziomie webhelpa (gimnazjum) a znalezienie sredniakow nie jest takie proste.

Ogolnie to jest tak ze informatyk ma przed soba przyszlosc - bija sie o niego jak jest dobry, grafik ? wszyscy mysla ze oni za darmo pracuja (oczywiscie nie Ty Normanos) i to mnie bardzo wkurza. Ostatnio jeden taki twardo namawial mnie zebym do niego przyjechal (do innego miasta) zebym wzial od niego 2 zlecenia na 2 strony z tym ze on juz "grafike" sobie zrobil w paincie wiec chodzilo tylko o to zebym mu zalatwil programiste ktory dorobi CMS a ja w nagrode zrobie flashowe intro i bannerek za 100 zl - powstrzymalem sie i jak go wyzywalem nie uzylem zadnych przeklenstw :D

Jest cala masa osob ktore mysla ze standartowa cena za design strony to 30 - 50 zl. Byl tez taki jeden - chcial duzy portal i opracowanie graficzne kilku podstron (panel usera, logowanie itp) i muwie mu 3 tys a on twardo w polowie prac mi mowi ze dolozy mi jeszcze 100 bo 300 zl to troche za malo - gdzies mu sie zero zgubilo :)

na nowej stronie zamieszczam cennik i pewnie wogole juz nie bede mial zlecen - no chyba ze w tym kraju sie cos zmieni - mam na mysli ze na lepsze :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Najlepsi graficy pracują dla google :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Owoce cytrusowe - zdrowie i smak w jednym! Przydatne informacja na temat zdrowej diety.