Skocz do zawartości

Spreparowany/Oszukany PR

funman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym pozyskac linki z serwisu X bo mam ku temu dobra okazje.

Podejrzany wydaje mi sie jednak PR tego serwisu. Poderzewam ze moze byc on "oszukany".

Moje pytanie jak sprawdzic czy wlasciel serwisu X nie jest cheaterem i nie podbil sztucznie PR ktory w rzeczywsitosci nic moze mi nie dac???

Czy istnieje jakis dobry sposob aby to sprawdzic? Jakies narzedzie?

Sprawdzanie zawarosci strony przed clockingiem uzywajac roznych user agentow jest nieco banalne i raczej malo skuteczne...

Sprawdź też ilość i jakość linków prowadzących do strony. Najlepiej w yahoo i msn - na tej podstawie można oszacować.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Pamiętaj że nie zawsze "cache" - jest dostępne do danej strony.

Możesz również ją zbadać przez zapytanie do G:

wpisując adres www.domena.pl i sprawdzić kopie strony jeśli jest dostepna - w ten sposób mozna również sprawdzić z którym DC - jesteś aktualnie połączony wpisując "achor text" lub frazę w G:

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

No tak - G: - jest równiez nie omylne, lecz większość przypadków z nabitym PR - jest fałszywe.

Czasami w nieświadomy sposób kierujemy bota w inne miejsce, zazwyczaj za pomocą takich modów jak poruszyłaś w [temacie] powyżej - czasami wystarczy nie odpowiednie przekierownaie i mamy PR.

Więcej takich przypadków można poszukać w systemach wykorzystujących "Multisite". Błąd dotyczył przekierowania 404. [kasacja subdomeny]

Gdzie poddomena otrzymywała PR - głównej.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!