Skocz do zawartości

Dobry sposób na zdobycie linka

warol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dostałem coś takiego. Co o tym sądzicie

"...Chciałbym tylko podziękowac Cię za super blog *****.blogspot.com.

Przeczytałem post "*****", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemno¶ci± ;) Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "****".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym ¶wiecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoj± pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umie¶cić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy :)

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówi±c, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale je¶li jest to możliwe, masz ode mnie ogromne PODZIĘKOWANIA! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej....."

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

"w ch... cięcie też zajęcie" - powiem tyle.

Nie ma ludzi kochających swoją pracę, a mail taki jak Ty dostałeś wysłany został w masowej ilości.

Edytowane przez megauser

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Jak napiszę Ci coś podobnego, to umieścisz i moje linki? Ja lubie swoich Klientów, ale jak nie wypozycjonuję ich, to stracę środki na zycie i nie będe mógł już wspomagać chłopaków co mnie czasem proszą o kilka groszy na wino. To jak? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Żebranie o linka stało się już rzeczywistością ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

(...) obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy ;) (..)
(...) Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy. (...)

Miejmy nadzieję, że sobie jakoś poradzi :)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl