Skocz do zawartości

Dodatkowa podstrona dla linków zwrotnych


htk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

podczas dodawania stron do katalogów często wymagany jest link zwrotny. Jak google będą traktować to, gdy stworzę osobną podstroną pod taką samą domeną jak dodawana do katalogu strona i na niej będę umieszczał linki zwrotne. Wiem, że gdy katalog jest ręcznie moderowany to mój wpis nie zostanie zapewne zaakceptowany, ale się z tym liczę. Chodzi mi tylko jak na to zareagują google. Dodam tylko, że nigdzie nie będę podlinkowywał tej stworzonej podstrony pod linki zwrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony z linkami zwrotnymi lepiej nie tworzyć - google ma na takowe alergię.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie będę podlinkowywał tej stworzonej podstrony pod linki zwrotne.

Jeśli naprawdę NIGDZIE, czyli nawet na Twojej stronie nie będzie linków prowadzących do tej podstrony to google nie zareaguje, bo jej nie znajdzie :D

Ale nie warto się bawić w linki zwrotne, lepiej w tym czasie dodać do kilku innych katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy też nieraz sprawdzają gdzie jest umieszczany link zwrotny...

Też uważam, że dodawanie do katów z wymaganym linkiem zwrotnym mija się z celem.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności