Skocz do zawartości

Scribere.org


l-web

Rekomendowane odpowiedzi

Scribere.org - artykuły do przedruku.

Wymagania:

- min. 1200 znaków,

- max. 2 linki,

- mile widziane artykuły podparte zdjęciami (2x większe podlinkowanie wpisu),

- no i oczywiści konkretna treść.

Każdy wpis jest moderowany i podlinkowany.

Zapraszam do umieszczania wpisów.

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły z synonimami przyjmujesz ?

Powiem tak... sprawdzam artykuły wyrywkowo {tzn. fragmenty tekstu} przed publikacją i za jakiś czas losowo te już opublikowane. Jeżeli nic nie wyskoczy - przejdzie i pozostanie na stałe. Poza tym, dobry artykuł synonimiczny ma ponad 90% unikalności i trudno jest czasami na 100% stwierdzić, czy to art. synonim., czy unikalna treść.

Do tego jest wiele narzędzi do sprawdzania teksów np. -> tutaj czy tu.

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja jest praktycznie co dzień. Artykuły są sprawdzane w miarę możliwości sumiennie, więc jak ktoś robi kopiuj->wklej z innej strony...szkoda jego czasu. Poza tym, nie linkuje innych precelków - w założeniach, umieszczam tylko artykuły pozycjonujące do rzetelnych stron.

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba - akceptowane są linki do rzetelnych stron, nie do czyjegoś zaplecza. Zaoszczędzi nam to czasu - Wam przy dodawaniu wpisu, mi sprawdzania, gdzie idą linki.

Dziękuję i zapraszam do dodawania wpisów

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z powodu licznych pytań odnośnie akceptacji wpisu, wyjaśniam, że w przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń, umieszczane są adnotację we wpisie i powód wstrzymania się z publikacją. Artykuł na stronę trafi po ich poprawieniu.

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jest nie halo i nie fair... Dziś zaglądam sobie do tego precelka, szukam swojego artykułu - no jest, znalazłem i zatwierdzony. Co z tego skoro link został usunięty? Człowieku - możesz mi wyjaśnić o co chodzi i dlaczego tak postąpiłeś? Podaj jakiś adres kontaktowy, albo coś - podeślę szczegóły (link do wpisu) i mam nadzieję, że to będzie wyjaśnione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xemix

Wybacz, ale pisałem, że nie linkuje czyjegoś zaplecza i to takiej jakości - link został usunięty. Prześlij na PW link do czegoś konkretnego, chętnie go wstawię.

@Wilk

Tagów nie będę usuwał, nie lubię gdy ktoś modyfikuję moje i sam tego też nie robię. Jednak miałem problem z WP, nie przyjmował ilości tagów narzuconych w szablonie. Po edycji wartości domyślnych w funkcji, poszło. 10 chyba wystarczy.

#wostrek2

Mały #bug w samym Wordpresie, gdy zamiast kliknąć "edytuj", wchodzisz do wpisu (edytujesz) przez jego tytuł. Zaraz poszukam rozwiązania. Widget zapisuje info także z kliknięć postów w Kokpicie...dziwne...a może to jakaś uboczna własnych modyfikacji ???

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności