Jump to content

l-web

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.seo-analytics.pl/
 1. l-web

  Scribere.org

  Proszę o cierpliwość, z uwagi na dużą liczbę spamu, artykuły dodawane są z ZAMIERZONYM opóźnieniem kilku dni. Wiele osób dodaje słabe synonimy lub zwykłe kopiuje tekst z innych stron czy umieszcza go wielokrotnie w różnych miejscach. Po kilku dniach widać, czy tekst jest oryginalny - stąd te opóźnienie.
 2. l-web

  Scribere.org

  Nie wiem dlaczego, może w spam Ci wpadają. Dzisiaj w ciągu dnia zarejestrowało się kilkanaście osób, może to były chwilowe problemy z serwerem.
 3. l-web

  Scribere.org

  Nie pierwszy raz spotykam się z takimi stwierdzeniami - Twoja wola. Ale prawda jest taka, że jak się chce mieć solidne miejsce na artykuły do przedruku, niestety należy zadbać co się publikuje i gdzie się linkuje...
 4. l-web

  Scribere.org

  Jeżeli jest ciekawy to tak. Co do PR to masz zupełną rację, dlatego pisałem, że nabicie PR2 w kilka miesięcy to nie problem. Jednak sam musisz przyznać, że katalogi stron to już nie to samo co 3-4 lata temu i będzie z nimi tylko gorzej. Poza tym na samym początku pisałem, że z reguły nie linkuję do czyjegoś zaplecza.
 5. l-web

  Scribere.org

  Katalog stron z PR2 z domeną zarejestrowaną 22.04.2011 - wybacz, ale dla mnie tak jest. PR2 nabić w 9 miesięcy to nieduży problem, zwłaszcza jak masz jeszcze kilka katalogów. Za kilka dni powinien być kwartalny update PR, pierwszy po wprowadzeniu Pandy, jak dobije do PR3, z przyjemnością przywrócę link.
 6. l-web

  Scribere.org

  @Xemix Wybacz, ale pisałem, że nie linkuje czyjegoś zaplecza i to takiej jakości - link został usunięty. Prześlij na PW link do czegoś konkretnego, chętnie go wstawię. @Wilk Tagów nie będę usuwał, nie lubię gdy ktoś modyfikuję moje i sam tego też nie robię. Jednak miałem problem z WP, nie przyjmował ilości tagów narzuconych w szablonie. Po edycji wartości domyślnych w funkcji, poszło. 10 chyba wystarczy. #wostrek2 Mały #bug w samym Wordpresie, gdy zamiast kliknąć "edytuj", wchodzisz do wpisu (edytujesz) przez jego tytuł. Zaraz poszukam rozwiązania. Widget zapisuje info także z kliknięć po
 7. l-web

  Scribere.org

  Z powodu licznych pytań odnośnie akceptacji wpisu, wyjaśniam, że w przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń, umieszczane są adnotację we wpisie i powód wstrzymania się z publikacją. Artykuł na stronę trafi po ich poprawieniu.
 8. l-web

  Scribere.org

  Mała prośba - akceptowane są linki do rzetelnych stron, nie do czyjegoś zaplecza. Zaoszczędzi nam to czasu - Wam przy dodawaniu wpisu, mi sprawdzania, gdzie idą linki. Dziękuję i zapraszam do dodawania wpisów
 9. l-web

  Scribere.org

  Moderacja jest praktycznie co dzień. Artykuły są sprawdzane w miarę możliwości sumiennie, więc jak ktoś robi kopiuj->wklej z innej strony...szkoda jego czasu. Poza tym, nie linkuje innych precelków - w założeniach, umieszczam tylko artykuły pozycjonujące do rzetelnych stron.
 10. l-web

  Scribere.org

  Powiem tak... sprawdzam artykuły wyrywkowo {tzn. fragmenty tekstu} przed publikacją i za jakiś czas losowo te już opublikowane. Jeżeli nic nie wyskoczy - przejdzie i pozostanie na stałe. Poza tym, dobry artykuł synonimiczny ma ponad 90% unikalności i trudno jest czasami na 100% stwierdzić, czy to art. synonim., czy unikalna treść. Do tego jest wiele narzędzi do sprawdzania teksów np. -> tutaj czy tu.
 11. l-web

  Scribere.org

  Scribere.org - artykuły do przedruku. Wymagania: - min. 1200 znaków, - max. 2 linki, - mile widziane artykuły podparte zdjęciami (2x większe podlinkowanie wpisu), - no i oczywiści konkretna treść. Każdy wpis jest moderowany i podlinkowany. Zapraszam do umieszczania wpisów.
 12. Czasami trudno jest dojść tego, dlaczego lików na zaindeksowanych stronach nie ma w wykazie. Samemu czekałem czasami miesiącami na ujrzenie ich na liście. Podlinkowywanie wpisów też nic nie dawało. Najprostsza odpowiedź to może mała wartość stron, na których je dodawałeś lub 100-krotne powielanie podobnych treści. Zakładam, że każdy tekst był inny, ale jeżeli był to artykuł synonimiczny z małą ilością kombinacji, to wyszukiwarki mogły to wychwycić.
 13. Linkowanie powinno też być robione z głową na konkretne frazy -> mały schemacik - struktura linków wewnętrznych
 14. Ostatnio natrafiłem na info, że coś grzebali w systemie i niestety chwilowo był niedostępny. Może akurat trafiłeś na ten moment.
 15. Jak pisze @eclipse, linkować trzeba z głową. Poza tym jak wiadomo, Google praktycznie "codziennie" wprowadza zmiany w algorytmie a efekty często są trudne do przewidzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy