Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak stabilność linkowania. Nie dopadło Cię wcześniej, to teraz być może losowo oberwałeś.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie xxx linków tylko po parę linków na 3 główne frazy ze stron o pr od 1 do 5

Po parę linków na frazę to za mało żeby mogło zaszkodzić i raczej także za mało aby podwyższyło pozycje skoro i tak były już wysoko.

Nie patrzmy wstecz ze złością ani wprzód ze strachem, ale świadomie dookoła

James Thurber

Pozytywna Polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie xxx linków tylko po parę linków na 3 główne frazy ze stron o pr od 1 do 5

Po parę linków na frazę to za mało żeby mogło zaszkodzić i raczej także za mało aby podwyższyło pozycje skoro i tak były już wysoko.

Bardziej zależy mi na podbiciu PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ danieltr

Dziękujemy za dobry pomysł, postaramy się go zrealizować w najbliższym czasie.

Serdecznie zachęcamy Was do przesyłania podobnych pomysłów, dzięki którym SeoPilot.pl może stać się jeszcze wygodniejszy w obsłudze.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć w jaki sposób SEOpilot sprawdza pozycje? top10 i top100? Chciałam przetestować system, ale już po 3 dniach znalazłam odchylenia od tego co jest w rzeczywistości i mimo wysłania zapytania do supportu odpowiedzi jeszcze nie dostałam nie dostałam (zapytanie wysłane wczoraj o 8 rano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają wasze zarobki w SeoPilocie ?:)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć w jaki sposób SEOpilot sprawdza pozycje? top10 i top100? Chciałam przetestować system, ale już po 3 dniach znalazłam odchylenia od tego co jest w rzeczywistości i mimo wysłania zapytania do supportu odpowiedzi jeszcze nie dostałam nie dostałam (zapytanie wysłane wczoraj o 8 rano)

@dobb,

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin w robocze dni, jeśli odpowiedź nie przyszła, to może oznaczać że nie otrzymaliśmy zgłoszenia. Prosimy sprawdzić czy została poprawnie wysłana poprzez formularz zwrotny w zakładce "Pomoc". Jeśli wystąpi taka potrzeba prosimy powtórnie wysłać zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam bardzo pozytywnie ten system, co prawda coniektórym znajomym nieco stawki spadły, ale ja nie narzekam - gdyż nie mam na co. Nie raz miałem pytania i nieraz bez żadnego problemu otrzymałem zatysfakcjonując odpowiedź. Polecam korzystanie, gdyż zarobki wcale nie są takie złe jak można przeczytać na kilku forach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 milionów dolarów na międzynarodowy rozwój!

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, SeoPilot.pljest częścią międzynarodowego holdingu SeoPult, który w ciągu pierwszych dwóch lat istnienia wszedł do trójki liderów branży SEO w Rosji i obecnie jest jedną z trzech największych firm w tej branży w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, w związku z czym mamy wieloletnie doświadczenie na rynku SEO i marketingu internetowego.

Dla wszystkich naszych Użytkowników i osób zainteresowanych mamy ciekawą wiadomość dotyczącą naszej dalszej pracy w Polsce, jak i na innych europejskich rynkach.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z tą informacją.

Edytowane przez SeoPilot.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności