Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja niestety już na samym początku się sparzyłem.

Za pierwszym razem bez rejestracji, wypełniłem formularz o wycenę portalu, był to ostatni dzień obowiązywania promocji.

Po tygodniu może dwóch ponowiłem próbę, po braku odpowiedzi napisałem do e-bok gdzie poproszono mnie o ponowne zgłoszenie strony - tak też zrobiłem, po ponownych dwóch tygodniach znowu napisałem do e-bok gdzie poinformowano mnie, że już nie ma możliwości w ten sposób zgłoszenia strony, jedyną możliwością jest rejestracja. Tek też zrobiłem i znowu czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo idzie wypłata? Przelewy są dokonywane z ominięciem sesji ELIXIR ?

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vastar0

Przelewy nie omijają sesji ELIXIR. Gdy zlecisz rano wypłatę, wieczorem pieniądze powinny być na koncie - u mnie zawsze są tego samego dnia w którym zleciłem wypłatę, oczywiście z wyłączeniem weekendów.

Edytowane przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A nie wiecie, jak często SeoPilot monitoruje serwisy w celu sprawdzenia ich jakości i ew. podwyższenia/obniżenia stawki? Bo nie wierzę, że robi to codziennie.

@SeoPilot, korzystacie z danych Alexa uwzględniając ocenę serwisu?

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Psik

Bonus za wysoki PR będziesz mógł wypłacić na Twoje konto bankowe po upływie 3 miesięcy od daty, gdy dodany serwis otrzymał status OK.

@Koli

Zgadza się :)

@vastar0

Informacja, z jakich narzędzi korzystamy, jest niedostępna dla Użytkowników.

@pawelwel

Dopóki nie podasz swojego USER ID, nie mamy możliwości rozwiązania problemu. Prosimy o info na PW.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spowodowane to było tym, że niby użytkownicy zgłaszali nieswoje strony aby zobaczyć jaka będzie wycena. Może wystarczyło wprowadzić weryfikacje strony coś jak w narzędziach Google. Sprawdzenie tylko że ktoś jest właścicielem strony a nie instalowanie kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wersję Hammera - takie rozwiązanie byłoby prostsze i lepsze.

Czy odnośnie postów Użytkownika Barat Seopilot ma zamiar w jakiś sposób ograniczyć własne prawa po stronie serwera? Chodzi mi o wprowadzenie jakiegoś potwierdzenia czy też dostępu do serwera na określony okres, o którym to właściciel serwera by wiedział. Wyobraźnia wyobraźnią, ale warto dmuchać na zimne.

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nrm

Żaden z istniejących na polskim rynku systemów nie podaje sumy gwarantowanego zysku. My natomiast, nie tylko dajemy gwarancję zarobku, a dajemy gwarancję znaczących zarobków, których nie dostaniesz w żadnym innym systemie.

Dlatego też instalacja kodu nie powinnam być czymś uciążliwym, jeśli będziesz mógł potem otrzymywać stabilny przyzwoity dochód.

@vastar0

Serwisy monitorowane są regularnie.

Informacja odnośnie narzędzi, z których korzystamy, aby ocenić serwis, jest niedostępna dla Użytkowników.

@Hammer

Na daną chwilę nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeoPilot:

Co to znaczy regularnie? Na jakimś blogu widziałem wpis, że raz na miesiąc. Częściej, czy rzadziej? To chyba możecie zdradzić:)

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też instalacja kodu nie powinnam być czymś uciążliwym, jeśli będziesz mógł potem otrzymywać stabilny przyzwoity dochód.

Ale jest uciążliwe na tyle, że nie podejmuje się tego (ku uciesze konkurencji [lub nie, kto ich tam wie]). Nie będę w ciemno siedział i cały dzień instalował aby potem dowiedzieć się, że strony wam nie pasują albo stawki są za niskie. Do tego boxy to coś innego niż wstawienie gołych linków więc wszystko wymaga znacznego nakładu pracy aby prezentowało się to przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej przy kodzie jest to, że najpierw się umieszcza kod, czeka się z 3 dni, okazuje się, że na jakieś podstronie brakuje kodu, to instaluje się znowu i po 3 dniach znowu to samo, w końcu jak się znalazło tą podstronę gdzie nie ma kodu to później 3 dni mijają na potwierdzenie, że z kodem jest ok, później strona jest na weryfikacji i po kolejnych 3 dniach okazuje się, że strona nie spełnia wymagań i jest odrzucona :)

Może jednak da radę opracować się jeszcze jakiś inny sposób aby chociaż najpierw sprawdzić czy strona spełnia wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności