Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

czytałeś ale chyba co 2 linijkę skoro w FAQ masz dokładnie napisane

W Profilu Użytkownika jest dostępna funkcja zarządzania obrotem dokumentów między SEOPILOT LTD a Klientem, która daje możliwość automatycznego generowania faktur i rachunków. Raz w miesiącu Wydawca może wygenerować jeden rachunek/fakturę VAT, ukazując datę wystawienia oraz numer porządkowy dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, Jeśli w czasie wyświetlania reklam mój serwis np. dostanie wyższy PR, lub jego jakość ulegnie zwiększeniu, to stawki dzienne również się zmienią?

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vastar0

Tak, monitoring Twojego serwisu przeprowadzany jest regularnie i jeśli jego wskaźniki jakości zmienią się, przedstawimy Ci nową ofertę i Twoja miesięczna Stawka, a co za tym idzie - kwoty codziennych wpłat ulegną zmianie.

Edytowane przez seopilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy generowane faktury przez Was muszą być używane, czy ja mogę wysyłać Wam fakturę wygenerowaną przez mój program fakturowy?

Napisałem dzisiaj znowu PW i e-maila bo znowu się pojawiła nieszczęsna reklama, blokujecie ją a ona rano znowu się pojawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hammer

Jeśli wolisz wysyłać faktury wygenerowane przez Twój program fakturowy, nie ma problemu. Rób tak, jak jest dla Ciebie wygodniej.

Czarna lista zacznie działać lada chwila. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

@Lvcas

Poleceni aktualizują się niemal natychmiast po rejestracji.

@radoslaus

Tematyka serwisu to jeden z wielu wskaźników, który jest brany pod uwagę, jednakże szczegółowa informacja odnośnie tego, jakie tematyki są dla Systemu bardziej lub mniej konkurencyjne jest niedostępna dla Użytkowników.

@vulcanor

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek problemy związane z instalacją kodu Boksu reklamowego, proponujemy powierzyć instalację nam. Aby to zrobić, należy kliknąć na «Powierz instalację kodu naszym specjalistom», a następnie wypełnić odpowiedni formularz podając dane dostępu w odpowiednim formacie.

Edytowane przez seopilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hammer

Sprawdzanie wydajności kodu trwa zwykle do 48 godzin, niestety, z związku z wdrażaniem nowego schematu przyjmowania serwisów Wydawców, ten okres czasami się wydłuża. Pracujemy nad skróceniem tego okresu.

Edytowane przez seopilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.

Jeszcze przed wprowadzeniem zmian dotyczących akceptacji strony przez system dodałem dwie - została zaproponowana mi dość przyzwoita stawka (dla każdej w granicach 100 zł).

Był to okres wprowadzania nowego systemu oceny i strona przez kilka dni była na ideksacji (z supportu dostałem info aby cierpliwie czekać). Gdy już zmiany zostały wprowadzone otrzymałem info, że strony jednak niespełniają wymogów systemu.

Co przez te kilka dni się zmieniło, że jednak strony wcześniej zaakceptowane (z zaproponowaną już stawką) zostały odrzucone? Dodam jeszcze, że w czasie gdy strona miała status na ideksacji usunąłem wszystkie linki wychodzące + na każdej każdego dnia pojawiały się unikalne artykuły czyli teoretycznie wartość strony rosła a niespadała.

Czy system po tych ostatnich zmianach stał się bardziej rygorystyczny jeśli chodzi o akceptację nowych stron? Porównując te, które na samym początku zostały przyjęte z tymi, które obecnie chciałem dodać to jednak te pierwsze były znacznie gorszej jakości.

Edytowane przez kibic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibic, Drodzy Użytkownicy

Jak już z pewnością zauważyliście, płacimy przyzwoite pieniądze naszym Wydawcom i jednocześnie dbamy o to, żeby baza powierzchni reklamoweych składała się z naprawdę wysokiej jakości serwisów. W tym celu nasze działania idą w dwóch kierunkach:

1. Wymagania dotyczące jakości przyjmowanych serwisów stają się bardziej rygorystyczne.

2. Co się tyczy serwisów, które już są w Systemie, cały czas trwa proces umieszczania testowych linków i monitoring efektywności relacji linków i konkretnego serwisu. Tam, gdzie efektywność współzależności jest niżej wymaganej, my, albo proponujemy Wydawcom mniejszą Stawkę, albo w ogóle kończymy współpracę.

Mamy nadzieję, że wszyscy specjaliści, którzy pracują w danej branży, odniosą się do danych działań ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności