Polecane posty

Fajna wyszukiwarka ale lepsza by byla nazwa katalog twoich stron :)

Dobra wyszukiwarka zrobiona przez zemnie i znajomego. Nie chciałem pisać że moja ponieważ zaraz byście mnie tu zjechali... Nad wyszukiwarką dużo pracuje. Jak macie jakieś propozycje to mówcie, bardzo cenie wasze opinie. A jak ktoś chce tutaj tylko zbędnie krytykować i wyzywać to od razu mówię dziękuje.

I tak dobrze, że kamasutra nie wyskoczyła w wynikach.

Dobra wyszukiwarka zrobiona przez zemnie i znajomego. Nie chciałem pisać że moja ponieważ zaraz byście mnie tu zjechali... Nad wyszukiwarką dużo pracuje. Jak macie jakieś propozycje to mówcie, bardzo cenie wasze opinie. A jak ktoś chce tutaj tylko zbędnie krytykować i wyzywać to od razu mówię dziękuje.

1. Dlaczego dobra?

2. A tak w ogóle to po co?

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

I tak dobrze, że kamasutra nie wyskoczyła w wynikach.

1. Dlaczego dobra?

2. A tak w ogóle to po co?

Ponieważ nie miałem pomysłu co zrobić, więc zrobiłem wyszukiwarkę. Będzie sobie ona w internecie, może kiedyś skrypt dorówna chociaż troche netsprint i przyciągnie jakiś użytkowników. ;]

to ja już jednak wolę DuckDuckGo:p Tej stronie jeszcze dużo brakuje do wyszukiwarki i wróżę jej upadek.

Przecież w niej nic nie ma, w ogóle macie jakieś algorytmy czy czekacie aż użytkownicy sami strony dodadzą i opiszą?:) jak postawione sobie w celach nauki czy pogrzebania to ok ale jako wyszukiwarka to lipa, póki co.

Edytowano przez doler

Mamy algorytmy. Plan działania ale nie wszystko jeszcze dokończone. Wszystko opracowaliśmy jak będzie szukała jak będą się strony pozycjonować jak będzie aktualizowała, jak będzie zbierała nowe strony. A strony które użytkownicy dopiszą tylko napędzają naszą wyszukiwarkę ;]. Wszystko wkrótce ruszy. Robimy to tylko i dla pasji. Może upadnie a może odniesie sukces ;]. Nigdy nie wiadomo, zawsze trzeba spróbować. A ty od razu na nie nastawiony jesteś ;].

Ale jajca :)

nie wiem czy żartujecie czy się z choinki urwaliście :P

przypomina mi to stare toplisty albo słabego webmini

Kiedy napisałeś o tym post na PiO akcje Google zadrżały :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Choć nie wszystkim się podoba, to chciałem napisać że szuka już w około 2500 polskich serwisów i około 15tyś stronach. Dziś dojdzie do około 4tyś serwisów zaindeksowanych i 20tyś podstron. Więc wyniki wyszukiwań są coraz lepsze. Niedługo podejmuje współprace z paroma stronami edukacyjnymi aby mieć lepsze wyniki. Wczoraj było prawie 2tyś wyszukiwań. Tak źle komentowaliście a wyszukiwarka pnie się w górę... Myślę że moje narzędzie się komuś spodoba.

A mi się tam podoba - taki fajny katalog się z tego robi :D

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

własna wyszukiwarka to temat modny w okresie do 2004 roku ;) sa nadal dostępne skryptu dające możliwosc zbudowania fajnej bazy :D

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.