Skocz do zawartości

[projekt] Panel zarządzania WP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach zapewne odbędzie się premiera zapowiadanego jakiś czas temu panelu zarządzania z jednego miejsca wszystkimi kopiami Wordpress-a jakie mamy zainstalowane na dowolnym hostingu/serwerze

Podstawowe funkcje panelu: - to już jest

- Tworzenie grup wordpress-ów (operacje będą wykonywane zawsze na grupie tak jak byśmy robili to na 1 WP)

- Dodawanie / Usuwanie WP z danej grupy

- Dodawanie / Usuwanie / Aktywowanie / Deaktywacja dowolnego pluginu

- Dodawanie / Usuwanie / Aktywowanie / Deaktywacja dowolnej skórki

- Akceptacja / Usuwanie artykułów do zatwierdzenia przez administratora (indywidualnie z jednego miejsca w panelu)

- Statystyki co jest do wykonania w danej grupie np: aktualizacje wtyczek czy też oczekujące wpisy

- Możliwość przejścia do dowolnego WP do panelu admina (jedno kliknięcie bez potrzeby logowania się)

- Dodawanie użytkowników do WP

- Dodawanie artykułów do WP z pełną obsługą synonimów, kategorii oraz tagów

- Podczas dodawania wpisu możliwość włączenia / wyłączenia komentarzy oraz track i pingback

- Tworzenie kategorii w obrębie grupy

- Kolejkowanie zadań opartych na cron (można zlecić dużą ilość zadań i system wykona je wszystkie w kolejności dodania - nie czekamy na możliwość wydania nowych zadań aż zostaną zakończone zaległe zadania)

- Wznawianie zadań jeśli z jakiś przyczyn zadanie nie zostało wykonane (np.: nie działał w danym momencie WP)

- Odświeżanie informacji na temat aktualnego stanu każdego WP cyklicznie (osobny cron który nie zakłóca działań wykonywanych przez nas)

- Obsługa każdego wp przez malutką wtyczkę którą można aktualizować przez panel - połączenia zabezpieczone przed włamaniem (wtyczka nie kodowana!!)

- Oprogramowanie (panel) do zainstalowania na swoim serwerze

- Pełna zgodność z Multi-Instalatorem WP oraz panelem zarządzania użytkownikami od Omni

- Bardzo prosty panel (prościej już się po prostu nie da - jak na moje)

W planach:

- Dodanie narzędzia do konfiguracji indywidualnych wtyczek z panelu centralnego (tu pytanie do wszystkich użytkowników jakie wtyczki było by dobrze zrobić ?)

- Zarządzanie kontami użytkowników

- Zarządzanie funkcją Blogroll

- Import / Export ustawień grupy (auto konfigurowanie nowej grupy o wtyczki i skórki)

- Masowe importowanie WP do danej grupy

Kilka screenshot-ów z panelu:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Oprogramowanie będzie musiało być stale rozwijane i przede wszystkim aktualizowane tak więc raczej nie będzie tu mowy o zakupie oprogramowania dożywotnio. Ceny za oprogramowanie jaka myślę będzie sprawiedliwa i zapewni stały rozwój oprogramowania to (tutaj sugeruję się rozwiązaniem konkurencji która za obsługę 10 WP pobiera opłatę 5 USD i aplikacja jest na ich serwerze):

Cena miesiąc: 50 zł do 100 WP oraz 120 zł unlimited

Cena rok: 500 zł do 100 WP oraz 750 zł unlimited

Obsługa wtyczki na życzenie: 150 zł oraz aktualizacja 50 zł (konfigurator zdalny) - tylko dotyczy wtyczek mało popularnych

Pytanie do was co jeszcze powinno się znaleźć w takim panelu (to nie ma zastąpić OmniADD) oraz jakie jest wasze zdanie co do samych zaproponowanych cen za korzystanie z produktu.

Kontakt: GG5066670 - jeśli ktoś jeszcze nie zna :)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzwine, ze nikt sie nie wypowiedzial jeszcza, wiec ja cos napisze :D

Ogolnie pomysl bardzo fajny, ale troche cenowo mi nie odpowiada. Cena moze jest dobra dla kogos, kto by to wykorzystywal do robienia z WP zaplecza, czy masowego stawiania precli. Mi natomiast by sie to przydalo do po prostu monitorowania normalnych blogow na WP. Z checia bym widzial licencje za ktora by sie placilo jednokrotnie, bez zadnego abonamentu.

Mozna by to rozwiazac tak, ze taka licencja jest ograniczona w nastepujacy sposob:

- nie mozna wysylac artykulow do WP za posrednictwem panelu

- licencja na 50 domen

- w cenie aktualizacje przez 1mc, pozniej jak sie chce aktualizacje to trzeba zaplacic

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboo - poprawka już jest (będzie lada moment) płatne to narzędzie : https://managewp.com/plans-and-pricing

$5 USD/month for 10 websites

$50 USD/month for 500 websites

Tak wiec nic nie ma za FREE :D

Carnagge - jest płatność co rok więc nie ma problemu - gwarantuję Ci że nie utrzymasz tego softu rok bez przymusowej aktualizacji (WP się za często i zbyt mocno zmienia już nadchodząca nowa wersja będzie nie kompatybilna z naszą wtyczką dla panelu i prawdopodobnie OmniADD też tak więc zmiany, zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany są cały czas)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane w specyfikacji

- Obsługa każdego wp przez malutką wtyczkę którą można aktualizować przez panel - połączenia zabezpieczone przed włamaniem (wtyczka nie kodowana!!)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt jak najbardziej dla mnie, ale cena comiesięczna jest chyba już nie dla mnie ;-)

Rozumiem że wystarczy dodać wp do grupy, zainstalować wtyczkę j mamy konktrolę nad wp za pomocą tego oprogramowania?

Rozumiem że można paroma ruchami zainstalować nową wtyczkę np. na 100 wp?

Jeśli będzie można edytować dane wtyczki za pomocą tego to ja bym chciał wsparcie dla adsense-deluxe tak bym mógł sobie np podmienić reklamy na wszystkich blogach jednocześnie.

Również przydało by się wsparcie do: WP Limit Posts Automatically wtyczka.

Jeśli można by zdalnie edytować np widget "tekst html" to by było cool i pewnie bym się skusił.

Aha i jeszcze jedno, jak bym dostał demo to na pewno bym spróbował i być może kupił, jeśli nie to póki nie mam nic do zmiany na wp to mi jest on niepotrzebny...

Wydajcie wersje testową na na przykład 2 wp, i opcje masz więcej blogów? Dokup punkty czy coś w tym rodzaju. Tak jak sobie na przykład to zainstaluje, sprawdzę możliwości jak mi zapasi to po-prostu kupię.

Widzę ma wsparcie wysyłania wpisów - jeśli można na przykład dodać 10 różnych tekstów, i puścić wszystkie jednocześnie do wszystkich wp to ja to biorę...

Mam publikera ale nim można wysyłać tylko jeden tekst jednocześnie a tego mi brakuje.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość usuwania masowo wpisów z określonym słowem / linkiem ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany, ale za drogo.

Aha, no i obsługa tych wszystkich wtyczek o których Kojotek_OX pisałeś na swoim blogu.

Bardzo mi się podoba opcja wklejania zsynonimizowanych tekstów na grupy blogów. Pytanie, a co z uzupełnianiem tagów, title dla poszczególnych podstron z artykułami itp. ?

Sklep medyczny - zapraszam w razie potrzeby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narzędzie się rozwinie to będzie bardzo pomocne. A cena? Hmmm nie wydaje mi się aby 50zł/miech było dużym wydatkiem zestawiając to z czasem jaki zaoszczędzę. Przynajmniej raz w miesiącu "biegam" po blogach aby wtyczki aktualizować... a to zajmuje trochę czasu i już na tym będę do przodu. Fakt, zawsze mogło być taniej ale i w tej cenie chętnie przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt, cena jest w porządku - tak jak pisał kolega wyżej 50/120 zł w stosunku do zaoszczędzonego czasu to nie jest bardzo dużo.

Wydaje mi się, że przydałaby się funkcja dodawania ikonek wpisów, chociaż to można zautomatyzować poprzez odpowiednie, dostępne publicznie wtyczki.

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności