Skocz do zawartości

!# Update algorytmu google ! #!

zorg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Google wprowadziło zmiany w algorytmie odnośnie wyszukiwanej treści. Czy znaczące? Wyniki są trafniejsze o 35%!

Link do bloga google z newsem aktualizacji caffeine

Jeżeli ktoś ma problem z angielskim to: link do spolszczenia publikacji google odnosnie updatu

Jak to się ma dla pozycjonera? Co sądzicie?

Edytowane przez zorg

pomijając że autor tematu spamuje innym forum i nie pisze nic konkretnego, a tym bardziej, czegoś nowego to co z tego ? Algorytm się cały czas zmienia ... ;-)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Zauważyliście zmiany w serpach, strony po północy skaczą mi o 5-10 pozycji + - ?

Edytowane przez Robbieriviera

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

No ja wiem, że w nocy skaczą pozycje, ale te standardowo od 2.00, a tym razem od 0.00, czyli nie sa to zwykłe zmiany, które monitoruje bardzo dokładnie

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

U mnie też widać znaczące wzrosty :)

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Skacze bo google na bieżąco aktualizuje pozycje i co jakiś czas wykonuje synchronizacje w swoich centrach danych. Wtedy widzimy np spadek, a po kilku dniach wraca wszystko do normy. Ogólnie jak ktoś wyżej zauważył, kolejne zmiany Google nie wpływają na pozycjonowanie. W końcu nic nowego nie wymyślamy i robimy ciągle to samo (katalogowanie, preclowanie itp).

wyboryn.th.jpg

:D

potestowalem sporo fraz i ciagle sa w serpach silne domeny z trescia z 2005-09r, na frazy cykliczne wydaja sie byc bardziej aktualne wyniki wiec chyba w koncu zrobili uzytek z google trends

jakies inne spostrzezenia?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

• 3 tygodnie później...