Skocz do zawartości

Nowy SeoKatalog z oryginalną grafiką


gdaq

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowy katalog nazwany ambitnie Mocny Katalog Stron :rolleyes: i mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie taki będzie.

Pierwszy raz robiłem grafikę do SeoKatalogu i wczoraj w nocy udało mi się wreszcie ją skończyć choć nie ukrywam, że małe niedoróbki mogą się jeszcze w nim znaleźć.

Zapraszam do dodawania darmowych wpisów i zgłaszania ewentualnych uwag do katalogu ew. grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dodania wpisu pojawił się błąd:

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /mocnykatalogstron/includes/function.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mocnykatalogstron/includes/function.php:101) in /mocnykatalogstron/includes/forms.php on line 546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już moderujesz to moderuj porządnie ;) Widzę stronę o tuszach w kategorii gier komputerowych :D Ale dodam parę stron, bo katalog naprawdę bardzo bardzo ładny :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności