Skocz do zawartości

Strona o Britney

iwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prowadze strone o Britney Spears juz od paru lat i chcialabym poddac ja Waszej ocenie (przyjme nawet najgorsza prawde :hi: ).

To jej adres: https://britney.fanfilled.com

Nie jestem za bardzo zadowolona z jej popularnosci. Srednio dziennie ma 60 odwiedzajacych. Nie wiem jak poprawic jej ogladalnosc, moze mielibyscie dla mnie jakies rady, propozycje.

Zastanawiam sie, o ktore reklamy chodzi... O te z google? Moze to dlatego, ze uzywam firefoxa, ale gdy uzywalam explorera to tez nie wyskakiwaly mi zadne okienka :)

A z meta tagami itp. jest w porzadku?

Edytowane przez iwi

Zrezygnuj z ramek - to najważniejsze. Żeby więcej osób wracało na stronę, powinnas wprowadzić parę zmian. Usuń reklamy google, skoro masz małą odwiedzalność to i tak dużo Ci one nie dadzą. Nie wiem czy już to robiłaś ale zoptymalizuj grafikę, żeby strona szybciej się wczytywała. Top bym dała jako jeden obrazek wstawiony jako tło i przede wszystkim wywaliłabym skrypt śniegu, tym bardziej jak widzę ile miejsca zajmuje w kodzie - ewentualnie możesz go dać jako zewnętrzny plik ale śnieg na stronie widziałam już na zbyt wielu stronach i on tylko przeszkadza. W meta zostawiłabym tylko najważniejsze słowa kluczowe.

Rozumiem, że śnieg to tylko sezonowo a w lecie świeci słoneczko...

1. Pop-up zablokowany

2. Po wejściu na stronę 100% uwagi na zdjęciu, ok rozumiem cel ale co potem?

3. Potem szukam treści i nie mogę znaleść - menu niewidoczne, nieczytelne i skutecznie przesłonione grafiką. Sporo się naszukałem.

4. Wymieszane języki -słowa angielskie w nagłówkach a polska treść.

5. Powitalny boks i zachęta do pisania na e-mail tylko na jaki?

6. Malutkie pola menu - ledwie sie trafić w nie da kursorem.

7. Ramki.

8. Podmenu w zakładce Britney zabija poprostu - najpierw zastanawiałem się co wogóle widzę nie wiedząc, że to kolejne menu, potem jak już wykombinowałem to - to zanim odkryłem że klika się na "enter" też troszkę czasu straciłem.

9. Galeria w nowym oknie.

Narazie tyle. Podsumuję tak: strata połowy ekranu kosztem wielkiego banneru, kiepsko rozwiązane menu i ramki - czyli cała strona do zrobienia od nowa. :)

Pozdrawiam.

Nawigacja w podmenu już o wiele lepsza ale usuń te ramki, ramek się nie używa już od paru lat.

Jak to nie uzywa sie? Widzialam ramki na naprawde wielu stronach...

Zartujesz sobie, prawda? :)

Jaaaaa???? Skądże znowu. :peace:

Jesli naprawde nie zartujesz to Ci powiem... :D Zona Beckama jest niejaka Victoria (byla kiedys w Spice Girls), a Britney jest zona Kevina Federline'a.