Skocz do zawartości

koniec wakacji - ruch na stronie


ludek11

Rekomendowane odpowiedzi

zależy od tematyki, na rozrywkowych mam odwrotnie, koniec wakacji i statystyki rosną jak dzikie :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakacje z ruchem bylo srednio a co teraz bedzie jak zaczał sie rok szkolny, kolejny spadek o 30% bedzie :/

Co gorsze potem przyjdą ferie i ruch znów spadnie. A po feriach kolejny semestr i ruch znów spadnie. A po drugim semestrze wakacje i jeszcze większy spadek ruchu. Potem znowu szkoła...

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia, to za rok ruchu w ogóle nie będzie :)

Nie, nie, nie. Po prostu odwróci się kierunek. Na razie jeszcze wchodzą z wyszukiwarki na stronę docelową, a za rok po prostu będą przechodzić w odwrotnym kierunku!

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rano była klapa :-( Ogólnie przez ostatnie 12 dni ruch prawie zerowy :-( Dopiero od 6 godzin coś się ruszyło. Nawet 6 nowych wpisów dodano. Katalog stanął na liczbie 99 :-) Wypas. :).

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności