Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podbijanie tematu panowie - dobrze to dla popularności DonLinkage - postaram się dodatkowo uruchomić PP w tym tygodniu, najpóźniej w następnym :)

Co do profilów - jeszcze trzeba troszkę poczekać bo jest więcej pracy przy v5 niż się spodziewałem. W swoim czasie to będzie zrobione.

PS. @lixe dość mocno siedzi w temacie DonLinkage (chyba się w nim zakochał), ale nie ma żadnych profitów z tego, nie padło ani jedno słowo o współpracy, wynagrodzeniu. Nawet co jakiś czas na mail podsyła mi ot tak harvestowane listy do wrzucenia do DonLinkage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oka mam ustawione np dla easydir i webmini by dodało tylko do 50 sztuk - a dodaje na maksa do wszystkich katalogów z esydir i webmini ( tak jakby nie czytało tego, że ustawiony jest limit dodawania )

Widze, że do wszystkich projektów wali na maxa - nie widzi mi w ogóle tego, że ustawiam limity dodawania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyczyścić raz te pk (wcześniej znalezione) i nie będzie się zacinało (wynika to z wcześniejszego błędu, a nie przewidziałem tego i nie dałem czyszczenia). Do następnej aktualizacji to wrzucę na wszelki wypadek.

Zapytanie przez sql:

delete from harvester where adres_typ like '%___pk___'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyczyścić raz te pk

niestety dalej pk pojawiają się w bazie i muszę ją czyścić co jakiś czas, chociaż nie mam fotów do pksi w harvesterze :(

dodatkowo występuje często "Out of memory", chociaż zmniejszyłem już detekcję do 5 adresów za 1 obrotem pętli.

Może powodem jest ok 400k adresów do przemielenia, chociaż wcześniej wczytywałem tam 500k i nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności