Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany zakładaniem profilów na Joomla: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/205160-xjoomer-automat-do-zakladania-profilow/ Wypuściłem nowy mały projekt dla samych profilów Joomla (do końca roku cena 150 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maches sprawdz pocztę, na pewno są dodane wszystkie adresy, tylko źle podałeś słowa w detekcji tworząc projekt

Tak, rzeczywiście jest na pczcie około 300 emaili z wordpressów odnośnie rejestracji.

To co teraz mam zrobić? Puścić na nowo i zmienić tylko fraze do detekcji? (btw,ale podałem ją z tekstu..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to u mnie bład czy w skrypcie ale jak jeden projekt się zakończy tak kolejne się nie rozpoczynają, niby pisze że zakończone, a przy kolejnych TRWA, ale liczby się nie zmieniają. Cron Działa.

Po usunięciu zadania "Zakończonego" skrypt przeskakuje do kolejnego zadania, ale to troche bezsensu, bo trzeba co chwile sprawdzać czy przypadkiem projekt się nie skończył, A tak ustawił bym sobie kolejke, i by się założyło.

Screen:

https://oi57.tinypic.com/657vqo.jpg

W cronie takie kokunikaty:

1) na poczcie:4990
a jedziemy: 4990SELECT * from profile_priv where id>662 and id_kat=3 LIMIT 10UPDATE profile_harm set ido= where id=10TU KOĹCZe 1

2) na poczcie:301
a jedziemy: 301SELECT * from profile_priv where id>662 and id_kat=3 LIMIT 10UPDATE profile_harm set ido= where id=10TU KOĹCZe 1

3) na poczcie:296
a jedziemy: 296SELECT * from profile_priv where id>662 and id_kat=3 LIMIT 10UPDATE profile_harm set ido= where id=10TU KOĹCZe 1

4) TU KOĹCZE 2

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności