Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Do wordpresów dodaje bezproblemowo :P

Wygląd mi się nie podobał na początku ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem :)

To jest moja mała stopka ;)

Ok, sytuacja opanowana. Po aktualizacji będzie dodawało. Jest dostępna wersja 5.1.8 beta:

[x] poprawka dodawania wpisów
[x] poprawka do edycji projektu

@pawlos83 - dokładnie - był problem z polem adresu katalogowanej strony (brał cały czas z listy linków, nawet jeśli opcja nie była wybrana).

Dzięki wszystkim za czujność.

Edited by okazwłoka

32 wizytówki nap - 60 zł netto!

----------------------------------------------------

@Oka W lewym dolnym rogu "wybierz kopie" jest jakiś engines. To jakaś kopia zapasowa?

Oka kiedy planujesz wersje finalną ( bo jak czytam to chyba blisko ) ? Przy jej wypuszczeniu od razu będzie odświeżona baza publiczna czy sobie odpuszczasz na razie ten temat ? Kończ Oka kończ bo ciekawość zżera i powodzenia !

Nie wiem czy tak dawno nie aktualizowałem donlinkage, ale widzę kilka nowych funkcjonalności jak np. eksport bazy katalogów z kontami - już nie trzeba grzebać w bazie danych. Nowy wygląd też mi się podoba :piwo:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy