Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

No właśnie.

No i niestety żeby aktualizacje śmigały jak należy trzeba pobrać paczkę aktualizacyjną ręcznie według w/w sposobu i podmienić plik aktualki.php.

Jeśli ktoś ma jeszcze stary panel v5 to przejście na nowy powinno być już bezawaryjne :D

edit. sprawdziłem dokładnie i działa :) wrejszcie.

Edited by okazwłoka

e4981491d26bc1c61d09811a4c4bc061.png

Podstawowe pytanie, jaki jest aktualnie adres do pobrania paczki aktualizacyjnej ręcznie?

Jak wpiszesz adrestwojejinstalacji/aktualinfo.txt to tam są adresy z jakich można pobrać paczkę, aktualizacyjną, podmieniasz pliki przez FTP, następnie wywołujesz adrestwojejinstalacji/aktualizuj.php gotowe :)

Hehe to ja poczekam z aktualizacją wobec tego, choć ciekaw jestem nowej wersji ;P... BTW dzięki @okazwłoka za popatrzenie na moją instalację, po odpaleniu cron.php i kliknięciu później w link "odblokowujący" DLA ożyło :)

Pozdrawiam

Jarek

Kliknij na ilość udanych nieudanych i zrób eksport - tam będą wyszczególnone błędy.

O kurde, chyba widzę co zepsułem. Proszę posprawdzać czy dodawanie po proxy jest włączone. Prawdopodobnie zostawiłem w paczce pliki odpowiedzialne za dodawanie przez proxy. W tym przypadku trzeba wejść w moduł proxy i wyłączyć.

Został wykryty jeszcze jeden błąd przez użytkownika - przy edycji projektu znikają niektóre dane z seoków i pingów. Za 5 minut będzie do tego poprawka.

@seogreen - jak masz jeszcze w "starym ubranku" to możesz już aktualizować do 5.1.7, u mnie przebiegło bez problemów.

Mam wrażenie, że ta wersja mniej obciąża serwerek :) W porównaniu do starej wersji, tej nie da się przeglądać na smartfonie (nawet w przeglądarce z wersją desktopową), na tablecie jako tako.

Potwierdzam, trzeba ustawić proxy :)

Co oznacz w konfiguracji proxy:

glyphicon glyphicon-remove-circle ?

Edited by san

Zmiany nie są takie drastyczne. Menu zostało przeniesione z góry na bok, a reszta to praktycznie kosmetyczne zmiany. Niektóre moduły tylko są drastyczniej zmienione (np katalogi, harmonogram). Do nowego wyglądu trzeba się niestety przyzwyczaić.

@wmp3 - a jakie błędy tam masz? Do jakich katalogów próbujesz aktualnie dodawać?

glyphicon glyphicon-remove-circle - a został jakiś kawałek którego nie powinno być. Usunę go zaraz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy