Jump to content

Katalog Yahoo Czy Warto Sie Dodać?

Recommended Posts

Witam
Pozycjonujemy juz od pół roku naszą angielska wersje Ibermaxx.pl która jest pod domeną

http://www.spanishpropertycenter.com

.
Pojawia sie temat dodania strony do katalogu Yahoo, który kosztuje w tej chwili bodajże 150 dolarów. Doczytałem że to potężny i super mocny katalog, ale czy warto aż tyle inwestować w katalog. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii?
pozdrawiam

Domy,wille,apartamenty w Hiszpanii

www.ibermaxx.pl

Z tego co piszą na stronie koszt to "Submit service costs US$299 ". Za tą kaskę można wydać na jakieś ciekawe linki lub zainwestować w jakieś małe zapleczonko ewentualnie kupić jakiś sofcik np do katalogowania angielskich katalogów czy precli. Tak jak kolega wspomniał zależy czy masz nadstan budżetu czy liczysz się z każdym 1$. Na pewno warto kupić tylko pytanie jest czy się opłaca i czy nie lepiej zainwestować w coś innego

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce"

Słyszałem ,że mając stronę w tym katalogu można liczyć na jakiś sensowny, dodatkowy ruch, właśnie z niego. Pewnie i widoczność w wyszukiwarce Yahoo wzrośnie, a przecież za granicą Google nie ma tak dużego udziału w rynku jak w Polsce.

Podobno ogólnie warto, ale dla samego SEO to nie wiem, trochę drogo, ale W Waszym przypadku jest więcej korzyści niż sam wpływ na pozycję, więc myślę, że to miało by sens.

Intoseo - pozycjonowanie Katowice - zapraszamy do współpracy firmy z Katowic jak i całej Polski. 

Ściany z mchu do Twojego domu oraz biura znajdziesz  na jukogreendesign.pl/oferta/panele-i-sciany-z-mchu

W dobie imprez i eventów na świeżym powietrzu - vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych

• 2 years later...

Czy ktoś poruszający się w anglojęzycznej sieci widuje wpisy z katalogu Yahoo w wynikach wyszukiwania przy obecnych pingwinowych algorytmach G, bo to jest chyba podstawowa kwestia, czy warto czy nie? W ogóle można tam dodać obcojęzyczne strony?

Edited by Sandr
  • 6 months later...

Mnie tam szkoda na taki katalog. Do wziecia pod uwage tylko jesli liczysz na ruch obcojezyczny. Jesli polski, to olej. Szkoda kasy.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

jeśli szukasz ruchu z yahoo to warto lol

ps

w yahoo warto bylo harvestowc kiedyś, teraz też nie warto, a na bank googielek weźmie te linki i bedziesz toop

Jesli szukasz ruchu z yahoo to ok. Ale kto szuka w Polsce ruchu z yahoo? Niewielu.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

• 4 months later...