Ibermaxx

Katalog Yahoo Czy Warto Sie Dodać?

25 postów w tym temacie

Witam
Pozycjonujemy juz od pół roku naszą angielska wersje Ibermaxx.pl która jest pod domeną

http://www.spanishpropertycenter.com

.
Pojawia sie temat dodania strony do katalogu Yahoo, który kosztuje w tej chwili bodajże 150 dolarów. Doczytałem że to potężny i super mocny katalog, ale czy warto aż tyle inwestować w katalog. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii?
pozdrawiam

Domy,wille,apartamenty w Hiszpanii

www.ibermaxx.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomijając wysoką cenę to myślę że warto się dodać. Wielokrotnie spotkałem się z opinią o pozytywnym wpływie na wyniki wyszukiwań. Jeden ze starszych z pr8 katalogów. Zależy w sumie od budżetu jaki masz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

150 $ można spokojnie wydać na lepsze rzeczy odnośnie SEO np. wartościowe zaplecze, zdobycie linków...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie, wszystko zależy od budżetu, a jako że na 90% masz ograniczony to tą kasę można spożytkować o wiele lepiej. dodaj się tylko jeśli cały nacisk masz na efekty a budżet jest "no limit" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co piszą na stronie koszt to "Submit service costs US$299 ". Za tą kaskę można wydać na jakieś ciekawe linki lub zainwestować w jakieś małe zapleczonko ewentualnie kupić jakiś sofcik np do katalogowania angielskich katalogów czy precli. Tak jak kolega wspomniał zależy czy masz nadstan budżetu czy liczysz się z każdym 1$. Na pewno warto kupić tylko pytanie jest czy się opłaca i czy nie lepiej zainwestować w coś innego

468x60a.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałem ,że mając stronę w tym katalogu można liczyć na jakiś sensowny, dodatkowy ruch, właśnie z niego. Pewnie i widoczność w wyszukiwarce Yahoo wzrośnie, a przecież za granicą Google nie ma tak dużego udziału w rynku jak w Polsce.

Podobno ogólnie warto, ale dla samego SEO to nie wiem, trochę drogo, ale W Waszym przypadku jest więcej korzyści niż sam wpływ na pozycję, więc myślę, że to miało by sens.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

Publikacja artykułów z linkiem w 10 mocnych blogach(TrustRank 22-30) + napisanie 10 artykułów 2000znaków w cenie. FV

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś poruszający się w anglojęzycznej sieci widuje wpisy z katalogu Yahoo w wynikach wyszukiwania przy obecnych pingwinowych algorytmach G, bo to jest chyba podstawowa kwestia, czy warto czy nie? W ogóle można tam dodać obcojęzyczne strony?

Edytowane przez Sandr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem warto mimo tej ceny.

kiss-me.info.pl

Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie strata kasy, zero odczuwanej mocy, ruchu z tego tez null. zreszta tak samo jak z business.com czy joeant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

299 $ za wpis? o kurde sporo,sporo. ba w sumie bardzo sporo, "tusz" to 9 stówek jest ( 900zł)

larytas zarezerwowany dla najbogatszych :) no 100$ to jeszcze rozumiem jak to taki potężny katalog.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tam szkoda na taki katalog. Do wziecia pod uwage tylko jesli liczysz na ruch obcojezyczny. Jesli polski, to olej. Szkoda kasy.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli szukasz ruchu z yahoo to warto lol

ps

w yahoo warto bylo harvestowc kiedyś, teraz też nie warto, a na bank googielek weźmie te linki i bedziesz toop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli szukasz ruchu z yahoo to ok. Ale kto szuka w Polsce ruchu z yahoo? Niewielu.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie problem już zniknął, yahoo zawiesza działanie katalogu z końcem roku zniknie z internetu.

Zaczynali do katalogu w 1994 roku no i po 20 latach zamkną,

więcej informacji na

http://searchengineland.com/yahoo-directory-close-204370

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach